Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor haragszik rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor haragszik rám?

Figyelt kérdés
AZ egyik srác ismerösöm az utobbi idöben nem köszön és ujabban vissza se ir, ha irok neki. Egyszerüen ha találkozok vele, mintha észre se venne.(pedig régen nagyon jou viszonyban voltunk)
2010. nov. 22. 14:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Légyszi normális válaszokat, ne olyat, hogy mi honnan tudjuk, te kell tud! Mert énse tudom. Ezért kérem a véleményeteket...
2010. nov. 22. 14:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, hogy ezt tőlünk kérdezed...
2010. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De érted, hogy ha te nem tudod, akkor mi még annyira se tudjuk. Se az előzményeket, se titeket nem ismerünk.
2010. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk?
2010. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, és milyen körülmények közt szoktatok találkozni? És szerinted mivel bánthattad meg ennyire???
2010. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ha megbeszélnéd vele vagy csak megkérdeznéd hogy haragszik-e abból baj nem lehet
2010. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet,h már nem érdekled anniyra,vagy csak elfoglalt lett.Menj oda hozzá,és kérdezd meg,h mi van vele mostanában,mert rég beszéltetek.Ha nem törődik veled,akkor sztem hagyd. :)
2010. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam rá soha semmi rosszat... egy nap köszönt, másnap már nem :-? egyébként vagy véleményt kértem... tudtommal azért van ez az oldal. Jah és nem tudok vele beszélni, mert nem hajlando hozzám szolni, se élöben, sem interneten keresztül...
2010. nov. 22. 14:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Nade azt mond csak meg, hogy suliban szoktatok találkozni vagy csak buszmegállóban vagy szomszédok vagytok vagy mi?

csak hogy el lehessen képzelni a szitut.

2010. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha osszefutunk a suliba. Kirandulasokon mindig jol elhulyultunk.
2010. nov. 22. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!