Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van közöttetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek olyan, aki Győrben él leszbikus/meleg élettársi viszonyban?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne, mert lassacskán eljön az ideje, hogy én is és a barátőm összeköltözünk, és érdekelne, hogy mik a tapasztalatok. Társadalmilag, elfogadásilag.

Köszönöm a válaszokat előre is:)


2010. dec. 2. 09:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"De abba belegondoltál, hogy egy fejlődésben lévő kölyköt mentálisan milyen mértékben befolyásolhat az, hogyha egy ilyet lát?"


Igen, igazad van! A bécsi, amszterdami, berlini, madridi gyerekeknek meg külön skilljük van ellene, azért nem lesz nekik semmi bajuk?!

2010. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"De például ott van az is, hogy Magyarországon a Kereszténység ugye az uralkodó, amivel szintúgy ellenkezik a dolog."


Bocs de azt hittem Magyarország köztársaság nem teokrácia!

2010. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy felveted. Nincs külön skilljük, arról beszélek amit a környezetemben tapasztalok, nem nagyon tudják hova tenni a jelenséget. Egyébiránt én meg sokáig azt hittem, hogy van szólásszabadság, rájöttem később, hogy gyakorlatilag nincs. Nekem is nagy csalódás volt! Én sem vagyok vallásos, de ami tény az tény.
2010. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Győri vagyok, szerintem belefér, csak azért nem mindegy pontosan hova költöztök. Ne a legpletykásabb társasházba ha lehet :D


Azon kívül meg kit zavar? Engem még külön szórakoztatna is ha a lépcsőházba szembe jönne egy leszbikus pár...


16/f

2010. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Nem mindig az utolsó kommentelővel értek egyet, ha figyelmesen elolvasod, láthatod is. Csakhogy sokmidnenről van sokféle véleményem, és tudod éna részigazságokkal értek egyet.


Amit pedig írtatok h leköpdösést is el kell fogadni. Arról nem így vélekedek. Azt hogy elfogadjuk a másik nézetét, nem azt jelenti, hogy le is alázhat minket. Lehet rúlunk rossz avgy jó véleménye de mint már mondtam a minimális mindenki felé járó tiszteletet meg kell adni.

2010. dec. 2. 15:52
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
khm, csajok vagytok? ha bevesztek ideköltözhettek, ha nem akkor meg se próbáljátok :D
2010. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!