Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdekel a velemenyetek, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekel a velemenyetek, ki mit is tenne ez ugyben?

Figyelt kérdés
probalok roviden fogalmazni.van egy srac aki arab es egy evvel ezelott volt egy kozos uzletunk egyutt ami egy kozos ismeros altal jott letre.de en elso latasra beleestem a sracba.en 28 o 24eves.sose voltam szerelmes.altala tudom mi ez.3 honapot egyutt eltunk ugy hogy az uzlet lebonyolitasaig.minden megvolt koztunk.terhes lettem tole, elvetettem.en hazamentem magyarorszagra mivel ezz egy masik orszagban zajlott.nekem van csaladom,egy elettarsam akit tiszteek,es egy 5 eves fiam.1 eve nem lattam ot de a mai napig ha keres,megdobban a szivem.msn,telefon heti egyszer.kerte koltozzek oda a fiammal.en felek.mkitol?1,csaladom van-bar a fiamat elfogadna.2,olyan uzletunk volt egyutt amiben en segitettem neki igy megvan az eselye az miatt szeretne maradni velem,mert a segitsegem neki sokat jelentene meg most is.volt, hogy rajta kaptam hazugsagokon,de tagadta.es nem tudom miert nem haragszom erte.hiszen en sem vagyok teljesen fer.(csaladom van)nem tudom hogyan is tudnam vagy visszakapni az elozo eletemet,ami nem volt boldog de a megszokas nagy ur, vagy raszanni magam a bizonytalanra es vele lenni.jelenleg benne vagyok egy masik uzletben de mas orszagban nem messzire tole.kerte menjek at hozza es legalabb csak beszeljunk.nagyon felek ettol,annak ellenere hogy ugy fekszem le minden nap, hogy legalabb egyszer lathatnam legalabb egyszer foghatnam a kezet.ti mit lattok?jo nagy hulyenek erzem magam :) ki mit csinalna?hat jo volt legalabb igy leirni a "nagy titkomat"nem megveteseket kerek csak valaszokat.ki mit tenne?
2010. dec. 4. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elször a párossal probáld meg ujra a dolgokat mielött ott hagynád hirtelen. Addig ne találkozz és ne is beszélj a másikkal, és ha eltelt legalább 4-5 hét és semmi nem változott akkor beszéld meg pároddal hogy neked ez nem megy mert szerelmes lettél és akkor tégy egy probát a másikkal,meg kell bizonyosodnod rola hogy tényleg öt akarod e és hogy ez nem csak egy fellángolás és azt is jo lenne kideritened hogy a másik pasi tényleg akar e téged meg a kisfiad.
2010. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
volt amikor 1 honapig nem beszeltunk es akkor is hianyzott es volt hogy dacbol en nem kerestem de akkor meg o keresett meg.
2010. dec. 4. 23:09
 3/7 A kérdező kommentje:
az elso kerdezotol irtad nekem hogy deritsem ki hogy tenyleg akar e engem,es megis hogyan csinalnatok ezt?mert egy eve ezzel probalkozok
2010. dec. 4. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Szep tortenet. Csak az a szomoru, hogy nem vegzothet happy end-el.

Azt javaslom, hogy maradj mostaninal.

18 f/karpatalja

2010. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem az zavar egy kicsit, hogy arab.Nem vagyok rasszista, de annyi rosszat lehet róluk hallani.Persze lehet, hogy ő egyáltalán nem ilyen.az is zavar, hogy fiatalabb, meg hogy elmondásod szerint rajtakaptad egy-két hazugságon.Igen, te most szerelmes vagy, és ez jó, de vajon tényleg megérné ez a srác, hogy felrúgd miatta a biztos életed?Ezt neked kell tudni.Persze, tudom, könnyű így beszélni, én amilyen hülye vagyok, biztos, hogy megszerveznék vele egy találkát valahogy:-)
2010. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy-két történetet európai hölgy és arab férfi szerelmi kapcsolatáról és egy sem végződött jól.....miután házasságot kötöttek.... azért a Tied még lehet kivétel....
2010. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azonkivul hogy vallasos nagyon en nem latok semmi rosszat abban hogy arab, kedves es joszivu ember a hazugsagok meg ki nem fullent tudom miert tette azert nem is zavar. kulonben igaz en is vagyok olyan hulye es tervezgetem az ujra latast azzal vigasztalom magam hatha igy konnyebb lesz de nem vaoszinu csak etetem sajat magam...tipikus hiba
2010. dec. 7. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!