Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a (bonyolult) helyzetben?

Figyelt kérdés

Ez a story másfél évre húzodik vissza

15éves voltam voltam egy táborban megismertem egy lányt ö is szintén 15 volt. Szimpatikusak voltunk egymásnak és elcsattant egy csók. Jártunk pár napig aztán szakított velem és jött a "legyünk csak barátok" duma. De mikor elváltunk sírt miattam és mindig mondta, hogy szeretlek(persze csak barátilag de én nem így vettem le). Mindig mondja, hogy "hiányzol" meg ilyenek. Közbe pedig én fél éven keresztül reménykedtem, hogy lesz belöle valami, mert nagyon szerelmes voltam belé majd ott tört össze bennem minden amikor megláttam más sráccal csókolózni. Eközben az egyik "nagyon jó barátja" biztatott engem, hogy van esélyem stb, ami mégjobban megnehezítette a felejtést. De aztán rá kb 8hónapra voltam vele megint táborba azzal a szándékkal, hogy hátha összejövök vele de ö csak, mint barát nézett rám. Aztán kb 9hónap után sikerült rájönnöm, hogy válójában nemakar semmit sem barátságon kívül. Ekkor márcsak mint barátra tekintettem örá ekkor ö neki már megvolt a 2. pasija akiröl sikeresen lebeszéltem öt (nem saját érdekböl de az a gyerek egy elmebeteg volt ezt több ismeröse is tanusitotta) aztán most van neki a 3. barátja azóta és nagyon kihült a barátságunk (most mindketten 16 évesek vagyunk) de nemcsak a mienk hanem az összes barátsága, mert a napja abból áll, hogy elmegy suliba, tanul, találkozik a barátjával vagy ahogy ö hivja pasijával, hazamegy telefonbeszélgetést folytat aztan elmegy zuhanyozni és megy aludni.

Ö elmondása szerint hiányzik a régi élete amiben mindig történt vele valami új de most semmi új nemtörténik vele ahogy ö mondja. Amióta ezzel a pasijával van azóta (ahogy mondta)"nem önmaga"

Egyszerüen más lett, a barátaival már alig foglalkozik de még állítása szerint mindig én vagyok a legjobb barátja (bízik bennem és sokat ad a szavamra).

Viszont annyi csalódás ért már töle, hogy úgymond rosszul vagyok töle, mert rengeteget szenvedtem miatta és elvett több mint fél évet az életemböl.

Nemrég beszéltem vele interneten keresztül és aztmondta, hogy nagyon eltávolodtam töle és öt ez nagyon bántsa és sír is miattam. Nemakarom, hogy sírjon miattam de ez a baráti kapcsolat már nem a régi. Az új pasija teljesen elszigeteli öt a barátaitól, tölem. Sajnos mondhatnám neki, hogy nemkéne a múltba kapaszkodnia de nemtudom megtenni, mert büntudatom lenne töle sajnos erös az empátiám.


Nemtudom, hogy le e írtam mindent csak így ez alatt a röpke pár perc alatt ennyi jutott eszembe.

Tanácsokat kérnék és véleményeket

16/F


2010. dec. 10. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Az ember nem változik pláne nem ilyen rövid idő alatt. Ha ő akarna változtatni ezen a helyzeten hidd el változtatna. És perpill te egy lelki szemetesláda vagy neki,és ha kilépne a kapcsolatából sem veled jönne össze. (Ahogy már sokszor lett volna lehetősége rá, és egyszer sem tette.)


Épp elég időt b@sztál már el erre a csajra. Lelki szemetesládát, barátod lát benned, nem férfiként tart vonzónak. Nem nagyon látom jövőjét a dolognak de ez persze csak az én véleményem :P

17/F

2010. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
annyit hozzáfüznék, hogy ö volt életem elsö szerelme azértis voltam ilyen vak és azért fájt mégjobban a dolog. Egyszer sírtam is utánna de miután magam rájöttem az igazságra akkor megfogadtam, hogy csaj miatt sose fogok sírni. Sajnos ez hatással lett arra is, hogy zárkózottabb lettem a lányok felé, mert ez elég nagy "trauma" volt számomra
2010. dec. 10. 23:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Jajj mindenki pofára esik párszor, és elsőre mindenki nagyot esik :) Nem kell ezt mellre szívni, lesz még ilyen hidd el :D De ha már 10ből egy összejön akk megérte a másik 9 nem? ;)

17/F

2010. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igaz, bár akkoris megalázva érzem magam mivel olyan szekér után futottam ami nemvesz fel és mikor megtudtam, hogy nincs hely a szekéren nagyon megtörtem. Nemtudom hogy nyissak a többi lány felé.

Suliban is van hogy sétálok és pár lánnyal összeakad a tekintetem pár masodpercre de nemmerek senkihez sem odamenni (az még 1 lapáttal rátesz, hogy most mentem középsuliba [félreértés ne essék nem magyarországi vagyok itt 9-ig van alapsuli])

2010. dec. 10. 23:28
 5/10 anonim ***** válasza:

amennyit sikerült elolvasnom ebből a feltűnően hosszú szövegből az alapján:

"legyünk csak barátok"

"nemakar semmit sem barátságon kívül"

sőt azóta már "nagyon kihült a barátságunk"

"ezzel a pasijával van"

"Az új pasija teljesen elszigeteli öt a barátaitól, tölem."


FELEJTSD MÁR EL VÉGRE EZT A LÁNYT! Mit akarsz még, adja írásba is hogy nem kellesz neki? (bár ahogy elnézem valószínűleg már azt is megtette)

Értem én hogy vannak problémái, de azok az övéi. A TE problémád hogy évek múltán még mindig nem voltál képes őt elengedni. Csajozz be!

2010. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, olvasd át végig mert úgynézem nemolvastad el figyelmesen. Ö nembír elengedni engem
2010. dec. 10. 23:33
 7/10 A kérdező kommentje:
mindig ö ír rám, ö keres ha van valami. Elég ritkán találkozunk/beszélünk
2010. dec. 10. 23:38
 8/10 anonim ***** válasza:

És téged ez azért érdekel mert...

???

.

.

Kedves kérdező kérlek gondold át újra hogy TE vajon el tudod-e őt engedni, vagy inkább nagyon erős az empátiád.

Ahogy már írtam az ő problémája az övé. Te a tiéddel foglalkozz.

2010. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hozzáfüzném, hogy egy középiskolába járunk csak más szakra szal néha belébotlok
2010. dec. 11. 00:00
 10/10 A kérdező kommentje:
namegyek aludni, ma este elég sok érzelmet kavart fel bennem az a beszélgetés vele meg az itt hallottak. Alszom rá egyet. Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat megfontolom öket.
2010. dec. 11. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!