Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Milyen volt a legdurvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Milyen volt a legdurvább, legrosszabb visszautasítás amit egy lánytól kaptatok?

Figyelt kérdés
Milyen volt az eddigi legrosszabb kosaratok? Mit tett veletek a lány? Hogyan viselkedett?
2011. jan. 2. 19:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%
Az oké, hogy a lányok várják, hogy közeledjenek hozzájuk, de akkor miért ilyen válogatósak?Nem lehet, hogy 1-2 ezer lányt kell leszólítani, hogy legyen egy barátnőm, és akkor még ott a lehetőség, hogy megcsal:S
2011. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

19:31


nem igaz h ilyen pesszimista vagy...-.-"

haver iss ugyanilyen "idióta"(már sorry)

2011. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

a nőket nem lehet meghódítani, csak vonzani őket!

külsővel, anyagiakkal, kisugárzással

tehát kell egyfokú önbizalom és határozottság, de csak annyi, hogy a nők észrevegyenek, persze jól is kell kinézni :D

2011. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

19:30


Márpedig nincs más választásod. Képzeld, én kb 15-20 lányt szólítottam le míg végül jutottam vslamire. :S Kaptam is a kosarakat, sőt, volt olyan lány aki 1 hónapig bohóckodott velem. De mindig fel tudtam állni, mert csak arra gondoltam hogy GYŐZTES tudok lenni ha eléggé akarom! Így is lett! Megatláltam a párom és 4 hónapja eggyütt vagyunk. :) És már nem is emlékszem a kudarcokra.

2011. jan. 2. 19:47
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem nem ér meg ennyi kudarcot egy csaj sem:)

Kudarc nélkül lenne jó, de úgy látszik úgy nem lehet:D

Akkor erősítem a szinglik táborát talán örökre, tök jó, senki nem fog nekem sírni, megmarad a pénzem, nem csalnak meg:)

Most optimista voltam:D

2011. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én sokszor a "túl komoly vagy hozzám" dumát kaptam, ami szánalmas. Mondjuk edzem magam, mert küldtem má rel Nöt, olyan kis finoman.

Állok a pultnál, jön a lány:

-Huhh, de szomjas vagyok.(2perc érdemtelen beszéd) Huhh, majd meg halok szomjan.

-(Pohár betelt, minden értelemben) Akkor igyál valamit bammeg ne itt siránkozz mint egy fürdöskurv@.


Már többször eljátszottam, ezekkel a tipikus buta és semmirekellö lányokkal. Király érzés:D

2011. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

@19:53

Hmm, én kértem volna neki egy pohár vizet. :D :D

2011. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

19.53

"Túl komoly vagy hozzám."


Na ez ismerős nekem is. :))

Érdekes, mindig azt hallom, hogy a lányok mennyivel hamarabb érnek, csak sehol nem ezt tapasztalom.

2011. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

19:53 vagyok.


Valóban ezt sokat hallom Én is és van is benne igazság, mert 13 évesen mestruálnak és 15 évesen már kész Nök, testben, de lélekben sehol.

Számukra akkor lesz az ember nem komoly, hanem érett, amikor lesz háza, kocsija, temérdek pénze.

2011. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
nekem most nem jó, mert festik a lakást. és nem, nem szobafestő az illető lány :(
2011. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!