Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem értem a pasikat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem a pasikat! Mégis, nálatok ez mit jelent? Javulhat? Vagy már nem is leszünk jóban?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 2 hétig jártunk, majd kidobott, mert nem bízott meg bennem (távkapcsolat lett volna, neki én voltam az első barátnője). Én a szakítás után még könyörögtem neki, hogy csak pletyka volt, nem hitt nekem, majd azt mondta ne keressem egy ideig. Mivel nála volt egy cuccom, így találkoztunk, barátilag, utána azt mondta nem akar összeveszni velem. Azóta alig beszéltünk, én decemberben összejöttem a volt barátommal.

Most, hogy ez a srác regisztrált egy közösségi oldalon, próbálom keresni a társaságát. Egyszer ugyanolyan jól elvagyunk, mint régen, ugyanúgy ökörködik velem. Következőleg meg le se toj, alig válaszol, van, hogy köszönés nélkül lelép.


A sztorihoz tudni kell, egyszer picit ittas állapotban megcsaltam, akkor megbocsájtott, majd a következőnél nem hitte el, hogy szeretem, pedig próbáltam bizonyítani. SZilveszterkor azt mondta, hogy ő már rég túltette magát az egészen. Még az utolsó találkozásunk után, nov elején annyit mondott arra, hogy szeret-e engem, hogy néha igen, néha nem.


Ilyenkor mi van? Szerethet még? Valamikor lehet még esélyem nála? Vagy legalább arra, hogy barátok legyünk? Ilyenkor mi zajlik le egy fiúban?


2011. jan. 9. 17:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én csak a barátja akartam lenni, de ő sem egyenes, mert képtelen őszinte válaszra. Nem hagynám ott a páromat, és azért jöttem össze vele decemberben, mert addig próbáltam ennek a srácnak a kedvére tenni. Amikor 1x megcsaltam megbocsájtott, utána meg leszarta, hogy csak pletyka volt, ezért dobott ki. Szal amiatt ne haragudjon, amit egyszer megbocsájtott, és utána is próbáltam bizonyítani hogy szeretem, és teljesen decemberig vártam rá.
2011. jan. 11. 12:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Én akkor lépegetek ki szó nélkül a csetről,ha már nem igazán érdekel az illető.
2013. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!