Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért jelöltök be olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jelöltök be olyan lányt ismerősnek akit nem is ismertek?

Figyelt kérdés
Tetszik nektek vagy csak azért, hogy több ismerősötök legyen? (facebookra gondolok)
2011. jan. 10. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
en lanyoknal vagyok ugyanerre kivancsi/en nem szoktam csak ismerosoket bejelolni:P
2011. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs facem,de iwiw en gondoltamrá végül mégse tettemmeg mert valszeg sose taliznék vele,még akkor se ha hazajönne.Amúgy nagyon szépcsaj.csak,hogy több ismim legyen nemjelölök.
2011. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is csak ismerősöket jelölök be :)
2011. jan. 10. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak ismerősöket jelölök, de több mint 3000 ismerősöm van, mert sokan bejelöltek...
2011. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, lányok ti miért jelöltök be egy olyan srácot akit nem is ismertek? :P (Esetleg látásból, de hogy egy szót nem váltottunk még az 100%)
2011. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert tetszik! és megismerném... Olyan nehéz volt erre rá jönni?


persze olyat én is ritkán jelölök akit legalább látásból nem ismerek.


16/f

2011. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ^^Kadar^^ válasza:
Ha a lanyt ismerem legalabb latasbol es bejon add+:D
2011. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetszik, és így kisebb közöttük a távolság. Így könnyebben is újranézheti a képeket! Mellesleg egy ismerkedésnél ez az első lépés is lehet.
2011. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!