Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még valaki, aki nem "divat-leszbi"? Nem akarom elhinni, hogy ennyi lány a VALÓSÁGBAN is az!

Figyelt kérdés

Arról nem is beszélve, hogy:

ha egy pasi csinálja, akkor beteges, perverz, disznó...stb...

Ha meg egy lány csinálja, akkor mindenki teljesen elnéző és védi,

hogy csak kipróbálta és ez amúgy is tök természetes...


2011. jan. 25. 17:04
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Örülök neki. Én is boldog párkapcsolatban élek. Nem beszéltem verekedésről, te írtad ezt is. Azt mondtam, hogy nem azért nem mondod egy meleg szemébe a véleményed, mert paraszt vagy, hanem azért mert interneten vagy csak nagylány. A bátyád öklével, meg gratulálok, hogy itt fenyegetőzöl. Saját öklöd nincs?
2011. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Van! Én pl. semmilyen leszbi nem vagyok. :)
2011. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

"És több mint 4 éve boldog párkapcsolatban élek a FÉRFI párommal."

Csak nem lehet az olyan hűű de FÉRFI, ha a Bátyád öklével védekezel :DD

2011. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ezt sikerült megbeszélnünk. Akkor most mondj el imát, amiben megköszönöd, hogy te normális ember vagy, és köszönd meg, hogy heterónak születtél. Mi melegek, meg majd a pokolban égünk el. Ma is tanultál valamit.
2011. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Ezt speciel meg sem mertem említeni, hogy mekkora férfi lehet a párja. Akkor már nem csak undorító leszbikus leszek, hanem még feminista is. :)
2011. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
:DD
2011. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

párom kicsit más habitusú, mint bátyám. bátyám egy agresszív disznó:D nem vagyunk egyformák. na de oké, akkor félreértettük egymást. elnézést is kérek ezért, de csak ezért!!!

meg egyébként ti is csak azt halljátok meg, amit akartok.

még az elején írtam is, hogy NINCS VELÜK BAJOM EGÉSZEN ADDIG....

de mikor megyek az utcán, és megy 2 pasi kézen fogva, és csapkodják egymás p.csáját, az azért számomra legalább is gyomorforgató. és nem egy, nem kettő hasonló esetet láttam már.

Ilyet egy fiú-lány pár nem csinál az utcán, akkor ők mégis miért, ha ugyanolyanok? ha ugyanolyanok, akkor viselkedjenek is úgy, és ne feltűnősködjenek.

oké még azt is ideírom, hogy tisztelet a kivételnek!

Nem gondoltam, hogy ekkora háborút indítok el....:P

2011. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Nem indítottál el háborút. Nem a véleményeddel van a baj, hanem a stílusoddal. Számunkra az az undorító ha te a FÉRFI (kizárólag nagybetűkkel) pároddal nyaljátok-faljátok egymást az utcán. Ha mi ezt eltudjuk viselni, te is viselj el minket. Vagy ha nem tudsz, tegyél megjegyzést, nyilváníts ki véleményt, de azt normális stílusban, és vállald fel a pofádat mellé. Ezt csak azért mondom, mert kicsit féltelek. Én már megszoktam a magadfajtákat, de vannak melegek, akik a szövegedért letépik a fejedet. Meg a bátyádét is.
2011. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy egy fiú-lány páros ilyet nem csinál az utcán, nem igaz. És ezt te is tudod.
2011. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok divat leszbi. De egy este berúgtunk a barátokkal. És az egyik barátnőm már a földön feküdt. Felsegítettem erre megcsókolt. Na, én voltam még annyira józan, hogy kirohantam onnan, aztán összeszedtem magam, mert egyáltalán nem volt jó élmény. Én nem szeretem az ilyet.. Nem ítélem el a leszbikusokat, de az ilyet ki nem állom. (Bár a lány alkohol hatása alatt volt, de anélkül is megtenné..)
2011. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!