Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még valaki, aki nem "divat-leszbi"? Nem akarom elhinni, hogy ennyi lány a VALÓSÁGBAN is az!

Figyelt kérdés

Arról nem is beszélve, hogy:

ha egy pasi csinálja, akkor beteges, perverz, disznó...stb...

Ha meg egy lány csinálja, akkor mindenki teljesen elnéző és védi,

hogy csak kipróbálta és ez amúgy is tök természetes...


2011. jan. 25. 17:04
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

na pont ez az, hogy mi a párommal pl soha nem smacizunk az utcán, és nyaljuk-faljuk egymást, mert nem oda való, és rohadtul senkinek semmi köze hozzá. Mi így gondoljuk.

A stílusom is egészen más lett volna, ha az egyik válaszoló (már azt sem tudom ki kicsoda) nem támadott volna le mint egy vadállat, és kezdett volna el B+-olni, és szégyenezni. Ergo nem csak az én stílusommal van ám baj.... a magad udvarán is lenne mit söprögetni..


És nem kell félteni, higgyétek el én sem vettem volna elő ezt az alpári stílusomat, ha normális hangnemben indul el a vita!

2011. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

ja igen igen, azt is akartam amúgy írni, hogy ezt a magatartást egy fiú-lány párosnál is gusztustalannak tartom.

Csak fiú-fiú, és lány-lány nekem még furább, hát ez van:S

2011. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
de amúgy mégsem olyan gyakran látok fiú-lányt így viselkedni, de ha mégis az sem tetszik. Igen kissé eltúloztam, hogy fiú-lány ilyet nem csinál
2011. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, olvasd vissza én miket írtam. Én nem szidtalak, sértegettelek. Te viszont lehordtál a másságomért. Egyébként én sem szoktam csókolózni az utcán a párommal stb. Ha hetero lennék sem tenném. Mert valóban, ez magánügy. Ergo, ha legközelebb látsz két meleget az utcán, "gusztustalankodni" menj oda, és mondd el a véleményed. De itt írd le, személyes sérelemként.
2011. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
*ne
2011. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

de figyi, én mi csúnyát írtam?

Azon kívül, hogy "búza" meg "leszbi", meg hogy "gusztustalan" bizonyos dolgokra.

Írtam valakinek igen, hogy idióta, mert rögtön torokra ment az illető.

De semmi olyan ocsmányságot nem írtam, amit most sem fogok még példaként sem leírni, mert az már tényleg túl menne minden határon, és sosem használnék ilyen szavakat.

2011. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

meg most írod, hogy menjek oda mondjam meg.

Attól, hogy nem tetszik még mi jogon mennék mégis oda, megmondani, hogy mit csináljon, és mit ne az utcán? Azért akkora nagy embernek nem tartom magam, hogy odamenjek észt osztani..

Jó most erre vissza vághattok, hogy itt akkor mi jogon pofázok? oké..

2011. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Rendben. Örülök, hogy (talán) sikerült téged jobb belátásra bírnom. Részemről nem írok ide többet, nem dolgom senkit sem meggyőzni a saját igazamról. Én boldogan élek leszbikusként, szeretem a párom, szeretem a meleg barátaimat, és örülök, hogy még egy-két meleg szórakozóhelyet meghagyott nekünk az állambácsi.
2011. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

én meg akkor kívánom neked, hogy tényleg éljetek boldogan!

Senki nem tud senkit meggyőzni úgysem. És akkor lezárhatjuk!

2011. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

18 vagyok. Nem divatból vagyok leszbikus, őszintén szólva leszarom a divatot.

5 hónapja járok egy nővel, szóval nem hinném, hogy "majd elmúlik". Ne is múljon! :)

2011. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!