Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még valaki, aki nem "divat-leszbi"? Nem akarom elhinni, hogy ennyi lány a VALÓSÁGBAN is az!

Figyelt kérdés

Arról nem is beszélve, hogy:

ha egy pasi csinálja, akkor beteges, perverz, disznó...stb...

Ha meg egy lány csinálja, akkor mindenki teljesen elnéző és védi,

hogy csak kipróbálta és ez amúgy is tök természetes...


2011. jan. 25. 17:04
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Te idióta mondjuk nem kéne Őket már egyből normálatlannak titulálni! Hogy lehet egy ilyet alapul venni, hogy ítélkezz felettük, te világ szégyene!
2011. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
0%

jah szóval ezek szerint te is búza vagy vagy leszbi, azért vered itt a tamtam-ot....

hát add meg a címed azt hiszed megijesztesz? Annyira nevetséges...

De írjátok csak.. ha látnátok milyen jót röhögök rajtatok..

:D:D

2011. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=PJPEPL-OeI8


ez aztán a normális ember... az igennnn :D:D

2011. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
0%
jah, és nem csak ezt veszem alapul, látok én hasonló cifrákat is, akár itt ahol lakom, akár Pesten... nem kell messzire menni
2011. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Én voltam már lánnyal amire nem vagyok büszke nem híresztelem(csak a párom tudja)és ha szakítanánk a barátommal akkor lehet belemennék mégegyszer.

Kit érdekel más mit gondol erről a dologról?Nem érzem magam leszbinek,mert csakis a barátomat szeretem,de mért ne tetszen egy szép női test akár egy nőnek is?

Engem az sem érdekel ha valaki divatleszbi, meg egyálltalán senki szexuális élete.

Nem tudom neked mért fáj,Ők csinálnak hülyét magukból.

2011. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

"akkor is gusztustalan, soha nem bántanám őket érte szemtől szemben, akkora paraszt nem vagyok, de attól a véleményem még megvan"


Persze, hogy nem bántanál szemtől-szemben. De nem azért, mert nem vagy paraszt, csak azért mert akkor beléd fagyna a sz*r. Meleg vagy egyébként, hogy erre a kérdésre válaszolsz? Vagy ezzel talán megsértem a kis lelkedet, hogy magamhoz hasonlítalak? Hogy is van ez?

2011. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Mégis milyen címemet adjam meg?? Normális vagy te?
2011. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok, viszont te analfabéta. Olvasd el mégegyszer szivem!
2011. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem sérted a kis lelkemet, mivel abszolút fel sem veszem amiket gagyogsz, lepereg;) tőlem lehordhatsz akárminek, nem vagy te nekem senki, hogy rosszul essen.

Már miért fagyna belém a sz@r? Max egy monokli, utána meg bátyám ökle az illetőnek, neki jobban fájna, mint nekem egy meleg pofon az biztos:D

És több mint 4 éve boldog párkapcsolatban élek a FÉRFI párommal.

2011. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

a 62%os írta... tessék okosak..

"Interneten ugatni mindenki tud. Megadom címem, mondd a szemembe..."

2011. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!