Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a barátnőm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a barátnőm az elöváladéktól terhes legyen?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,és a barátnőmnek nem jött meg,de nyáron is volt hgy 3 hónapig nem jött meg de akkor is szedett antibiotikumot,de most viszont szilveszterkor gumi nélkül sexeltünk de kivettem mielött elmentem volna
2011. jan. 26. 09:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

és azért szed antibiotikumot mert tüdőgyulladása van

de annyiba nyugtasatok már meg létszives h 5 héten keresztül szedett 5 fajta antibiotikumot akkor elveheti a babát?ha mégis terhes lenne?

2011. jan. 26. 17:50
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem nyugtatunk meg. És elég gusztustalan, undorító és felháborító dolog, hogy abban reménykedsz, hogy majd a tabletták megölik a gyereket.

Normális vagy te?

Miért nem akkor gondoltál arra, hogy nem szeretnél babát, mikor szexeltetek?

Ha ilyen gyerekem lenne, két olyan mocskos nagy pofont lekevernék, hogy többet eszedbe se jutna gumi nélkül szexelni.

2011. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Na az ilyeneket (mint a kérdező) minden lelkiismeret-furdalás nélkül ütném szívlapáttal addig, amíg pislog...
2011. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én a kérdéséből pont azt vettem ki, hogy sajnálná a babát, ha elmenne.

Vagy rosszul értelmeztem?


Amúgy a picire veszélyes a gyógyszer. Ha nem is öli meg, nagy esély van rá, hogy fogyatékos legyen.

2011. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
A gyógyszereknek sokkal ritkábban van káros hatása a magzatra, mint általában hiszik,csak önvédelemből" írnak rá a gyártók mindenfélét.Ha a barátnőd terhes, akkor minnél hamarabb el kell mennie a nőgyógyászhoz.
2011. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

nem azért írtam h remélem h megöli a babát ah mégis az:)

és utánanéztem

és nincs hatással a magzatra az antibiotikum:)(szerencsére)

és ha mégis terhes akkor valószínűleg én megszeretném tartani:)

tudom hogy nagy felelőtlenség volt,de nem olyan vagyok hogy kitérjek a tetteim következményei elől

ha én csináltam énis viselem a következményeket

meg szerintem olyan kis tünemények a kisbabák:$

meg lehet zabálni őket

2011. jan. 27. 16:13
 17/19 anonim ***** válasza:

Jah, csak kár, hogy 16 évesen szart sem tudsz a gyerekről meg a gyereknevelésről, csak annyit, hogy "cukik". Azzal aztán marha sokra mentek.

És a bnőd mennyi? Ő is 16? Szted 16 évesen gyereket kellene szülnie? Oké, hogy te olyan baromi nagylegény vagy, hogy "vállalod a következményeket", de nem neked kell kihordani meg megszülni a gyereket.

Persze a lányt sem akarom védeni, pont olyan hülye és felelőtlen, mint te.

2011. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam h most szeretnék

de ha mégis így lenne

akkor nekem nem lenne szívem elvetetni

amúgy meg honnan tudod hogy nem tudok semmit a gyereknevelésről?

ezt csak így megmondod?

olyan jó ember ismerőnek érzed magad hogy így látlanba megállapítod hogy egy ember mennyire ért a gyerekhez?

2011. jan. 27. 20:21
 19/19 anonim ***** válasza:

16 évesen még te is gyerek vagy. És ha a védekezés fontosságát sem vagy képes felfogni, akkor teljesen egyértelmű, hogy éretlen vagy.

Ha vki nem akar gyereket, és felelősségteljes, akkor NORMÁLISAN védekezik.

2011. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!