Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (főleg huszonévesek)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (főleg huszonévesek)! Tényleg ennyire hátrány nálatok a rövid haj?

Figyelt kérdés

Meglepve olvastam pár helyen, hogy sokan mennyire ellene vannak a rövid hajnak egy lányon. Nem a tüsirövidre gondolok, de mondjuk egy olyan fazon, ami ennek a csajnak van

[link]

szerintem kifejezetten csinos és nőies. (Nem a filmről kérek véleményeket, én személy szerint nem is láttam.)

Szóval: egy ilyen haj már számotokra "undorító" és "leszbikus"?


2011. febr. 5. 20:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%

Nálam hátránynak számít, igen!


Nekem az ilyen vagy ennél rövidebb hajúak alapból ki vannak zárva, ha választásra kerül a sor.


A haj az a választásnál a 3. helyen áll nálam.

2011. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat =) Az eddigiek alapján nagyon keveseknél hátrány, de azoknál határozottan.

Várom még a véleményeket, esetleg képeket, hogy milyen rövid fazon az, amit még nőiesnek tartotok, és mi az, ami szerintetek már túl rövid és fiús.

2011. febr. 5. 20:40
 13/29 anonim ***** válasza:

Nekem mióta az eszemet tudom, rövid hajam van, mindig más fazon, de képtelen vagyok megnöveszteni.

Elér egy hosszt, és már "nem vagyok önmagam". Sztem nem is áll jól a hosszabb haj. Viszont mindig azt szokták mondani, hogy a rövid jól áll.


Még soha nem volt gondom a pasizással.


Egyébként csak annyit kérdeznék attól, aki szerint a rövid haj abszolút kizáró ok: teszem azt 3 éve vagy kapcsolatban egy lánnyal, aki fogja magát, elmegy fodrászhoz, és levágatja ilyenre:

[link]


Akkor mi van, lapátra kerül? :D

2011. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Lapátra talán nem, de biztos h nagyon haragudnék rá és összevesznénk rajta.....de ha valakivel 3 éve együtt élek akkor az tudja h a rövid haj abszolúte az ellenségem, szóval szó nélkül nem vágatná le ha jó a kapcsolatunk!!
2011. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

ez a tipikus nem tetszik,mert már nagyon rövid:)

[link]

2011. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

ha én rajta kapnám a fodrásznál h épp ez készül: [link]


akkor a helyszínen rá ugranék .. :D


19F

2011. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

[link]


ez is eszméletlen király


19F

2011. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez a haj nagyon csinos (a lány is, jól van sminkelve és a haját is frissen csinálták mesterfodrászok...), de nem mindenkinek áll jól.

Nem a rövid haj a hátrány, hanem a hosszú haj az előny. :)

2011. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

erre mit mondjak :P tesóm fodrász uncsi tesóm fodrász és ő 1 mester fodrásznál melózik :P és ő is bitang jó szal ha ezen múlik ..XD


19F

2011. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:06


Jó ízlésed van:P

Egyébként szerintem rövid és hosszúban is van ilyen is meg olyan is.

2011. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!