Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (főleg huszonévesek)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (főleg huszonévesek)! Tényleg ennyire hátrány nálatok a rövid haj?

Figyelt kérdés

Meglepve olvastam pár helyen, hogy sokan mennyire ellene vannak a rövid hajnak egy lányon. Nem a tüsirövidre gondolok, de mondjuk egy olyan fazon, ami ennek a csajnak van

[link]

szerintem kifejezetten csinos és nőies. (Nem a filmről kérek véleményeket, én személy szerint nem is láttam.)

Szóval: egy ilyen haj már számotokra "undorító" és "leszbikus"?


2011. febr. 5. 20:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok.
2011. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

20:48 - Nekem is rövid hajam volt mindig, mert nagyon vékonyszálú és ritka a hajam, szóval ha növeszteni kezdem a hajam lelapul és egyszerűen csúnya... Régen utáltam, és sokszor sírtam, hogy nem lehet hosszú hajam, de már nem bánom, mert nekem is mindenki azt mondja, hogy jól áll nekem a rövid =) És nekem sem okozott még gondot a pasizásban.

Egyik ismerősömnek meséltem, hogy ha lesz ilyesmire pénzem majd varratok fel magamnak, hogy legalább egyszer kipróbáljam, milyen lenne, ha hosszú hajam lenne. Erre elkezdett velem veszekedni, hogy nehogy megpróbáljam, mert nekem ez annyira jól áll és annyira én vagyok. Eléggé meglepődtem =)

Tehát én csak érdeklődöm, így látatlanban érdekel a névtelen többség véleménye =)

[link]

Ez a haj egyébként nekem is tetszik, és most ilyen színű a hajam, meggyvörös réteggel elől =)

2011. febr. 5. 22:16
 23/29 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik az ilyen rövid haj.

22F

2011. febr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok, nem tudom, valamiért csak a hosszú hajuakra bukom:) Mindenesetre a kérdésben linkelt még egész jó:)

20/f

2011. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Tényleg jobban tetszik a hosszú (akárcsak nektek :D), de attól is függ hogy kinek mi áll jobban. Ezt a bigét viszont még kopasz fejjel sem dobnám ki az ágyamból. Ne ilyen hülyeségeken agyaljatok!
2011. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én bírom a rövid ahjúakat! :)
2011. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
tiszta leszbikus hajak ezek a rövidek!
2011. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nincs kifogásom a rövid haj ellen, de álljon jól annak a csajnak aki viseli, nem midnenkinek áll jól, de lehet valaki 3 centis hajjal is szexy:)

20f

2011. febr. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
számomra ez a hajstílus komolyabb nőre utal, nagyon vonzó.
2012. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!