Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem foglalkozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

röviden annyi hogy a szüleim elváltak,én apámmal maradtam,

ameddig anyuval együtt voltak addig alig tudtam apámat levakarni magamról, most meg van olyan nap hogy rám se néz

mi lehet a baja? velem van a gond?

16L


2011. febr. 5. 21:25
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Dehogy veled van!

Biztos nőzik, sok a munka, stressz stb...

Szerintem beszélj vele, ha rosszul esik neked.

2011. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

dolgozni nem dolgozik már régóta.. munkanélküli

egész nap itthon punnyad,

próbáltam már beszélni vele mindíg azt mondja hogy majd lesz valahogy, ha meg rátérek hogy miért ilyen akkor meg vagy nem válaszol vagy annyit mond h "haggyuk"

2011. febr. 5. 21:29
 3/46 anonim ***** válasza:

Akkor miből éltek??

Hogy tellik neki a napja??

Miről szoktatok beszélni?? valamiről csak szoktatok nem??

Te úgy érzed komolyan, hogy veled van baja?

Nem lehet, hogy depressziós??

2011. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
Apukád nagyon szomorú és valószínű ezért kedvetlen és érzed úgy, hogy nem foglalkozik veled. Talán pont a válás miatt van padlón. El fog múlni ez az időszak, csak most ki van borulva. Nyugodj meg, minden rendbe fog jönni, de ez eléggé nagy trauma.
2011. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

alkalmi dolgokból van pénze csak

pl: a szomszéddal megy el valahova segíteni és abból kap egy kevés pénzt. és ehez hasonló dolgok

2011. febr. 5. 21:32
 6/46 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél amúgy, hogy törődjön veled?
2011. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

a napjai nagyon egyformák

felkel,megissza a kávéját,kicsit nézi a tv-t,összedob valami ebédféleséget, azt megesszük, utána vagy olvas vagy tv-t néz vagy alszik

2011. febr. 5. 21:35
 8/46 A kérdező kommentje:
jólesne ha néha ha olyan lenne egy kicsit is mint régebben
2011. febr. 5. 21:36
 9/46 anonim ***** válasza:

Mondom, maga alatt van. Hidd el el fog múlni ez és minden a régi lesz :) Csak értsd meg, hogy ez neki most egy nagyon nehéz időszak.

Hogyhogy apukádnak ítélt egyébként a bíróság? Alig hallok ilyen eseteket. Vagy te választhattál?

2011. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Milyen?
2011. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!