Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem foglalkozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

röviden annyi hogy a szüleim elváltak,én apámmal maradtam,

ameddig anyuval együtt voltak addig alig tudtam apámat levakarni magamról, most meg van olyan nap hogy rám se néz

mi lehet a baja? velem van a gond?

16L


2011. febr. 5. 21:25
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
szeretema apámat de félek nagyon hogy valami nincs rendben vele
2011. febr. 5. 22:25
 32/46 anonim ***** válasza:
Annyira nagy a változás?
2011. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
nagyon nagy, sosem volt ilyen, mindíg rendet tartott maga után, de most úgy hagy mindent ahogy van, alig érdekli valami, sokszor hozzám még annyit se szól hogy szia
2011. febr. 5. 22:28
 34/46 A kérdező kommentje:
rá se lehet ismerni jóformán
2011. febr. 5. 22:28
 35/46 anonim ***** válasza:
Mutasd ki felé a szereteted. Szerintem ez a legtöbb, amit tehetsz.
2011. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

hogy érted hogy mutassam ki felé?

aludjak vele? csináljak valami ennivalót? vagy hogy értetted?

2011. febr. 5. 22:33
 37/46 anonim ***** válasza:

Jajj nem így :)

Hanem, hogy éreztesd, hogy szereted. Gondolom azért amikor még együtt voltak a szüleid, akkor azért a tudtukra adtad, hogy szereted őket. A kaja csinálás egyébként nem rossz ötlet, vagy reggel vidd be neki a kávét (az én apukám emögött mindig hátsó szándékot sejt, mert akkor viszek neki kávét, ha nincs kedvem gyalogolni. Van, hogy a kávéskanál csörgésére félálomban közli, hogy "Nem viszlek sehová" :D )

A filmnézés sem volt rossz ötlet, a közös horgászat is ennek egy jele. A lényeg, hogy érezze, hogy te szereted őt.

2011. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
a filmre rá fogom venni még a hétvégén, meg megpróbálom lemosni a kocsit :P hátha segít valamit
2011. febr. 5. 22:47
 39/46 anonim ***** válasza:

Inkább csinálj neki egy kakaót. Adj neki puszit, öleld meg, mondd neki, hogy szeretlek apu :)

A mi apukánknak amikor kakaót csináltunk kiskorunkba, akkor akármilyen szar volt, leerőltette. Meg gyümölcssalátát. Húgom olyan szar gyümölcssalátát tudott készíteni, hogy az már művészet. Szegény anyunak almát reszelt és egy fél üveg citromlét ráöntött :D De akkoris megette anyu és megköszönte, és nagyon örült neki :)

Szóval ne félj, akármilyen rosszul is sikerül a kaja vagy a kakaó, akkor is örülni fog neki :)

Az is aranyos, hogy ha hazajössz a suliból, akkor puszival köszönj neki, mondd, hogy alig vártad már, hogy újra lásd stb :)

2011. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
mindent be fogok vetni, rosszul esik hogy így kell látnom a saját apukámat :(
2011. febr. 5. 22:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!