Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem foglalkozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

röviden annyi hogy a szüleim elváltak,én apámmal maradtam,

ameddig anyuval együtt voltak addig alig tudtam apámat levakarni magamról, most meg van olyan nap hogy rám se néz

mi lehet a baja? velem van a gond?

16L


2011. febr. 5. 21:25
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
választhattam. azért maradtam apámmal mert anyuval sokat veszekedtünk, meg ha vele mentem volna akkor most egy 1 szobás lakásban kéne elférnünk
2011. febr. 5. 21:39
 12/46 anonim ***** válasza:
Adj apukádnak egy kis időt...Ha nem változik semmi, akkor te is tehetsz valamit, hogy minden olyan legyen, mint régen. Pl a nyakára járhatsz...De ha ideges lesz, nem szabad megsértődni, mert akkor még mindig ki van és akkor meg kell vele komolyan beszélni a dolgokat vagy pszichológushoz küldeni. Nem szabad ráhagyni, hogy hagyjuk és kész.
2011. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Miért válltak el egyébként a szüleid????
2011. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
én próbálok vele beszélgetni de sose úgy áll hozzá, totál negatívan veszi a dolgokat,kértem a szomszédot is akivel néha megy "dolgozni" hogy beszéljen vele, neki annyit mondott hogy megpróbálna egyenesbe jönni csak nem megy
2011. febr. 5. 21:46
 15/46 A kérdező kommentje:
azért mert anyunak elege lett a veszekedésekből, nagyon sokat veszekedtek, kisebb nagyobb dolgokon
2011. febr. 5. 21:48
 16/46 anonim ***** válasza:
Úgy szeretnéd hogy foglalkozzon Veled? mert ha nem akkor rossz kategori:D
2011. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, tényleg rendbe fog jönni. Vedd rá, hogy menjetek együtt sok helyre, strandra, horgászni és még sorolhatnám. Ez jó kedvre deríteni és utána minden könnyebben menne.
2011. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
azt szeretném elérni igen hogy legalább egy kicsit foglalkozzon velem, figyeljen rám, halgasson meg
2011. febr. 5. 21:51
 19/46 A kérdező kommentje:

Próbáltam elvinni horgászni, még nem is lettünk volna egyedül mert jöttek volna a barátai is, de nem akarta

1 filmet meg tudtam nézni vele itthon de azt is úgy hogy nekem kellet kiválasztani

2011. febr. 5. 21:53
 20/46 anonim ***** válasza:

Hát, egyébként milyen típus apukád? És mikor történt a válás?

Hívd fel a barátait, hogy nyaggassák, hátha sikerülne.

2011. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!