Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ezek az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ezek az érzések vannak bennem?

Figyelt kérdés

Nem végyom másra, csak arra hogy valaki egy kicsit foglalkozzon velem.

Hogy ne csak adjak, mindíg henm kapjak is.

Szeretném ha nem a szerint mérnének hogy mire vagyok jó, mire lehet használi.

Szeretnék önmagam lenni. Szeretnék énekelni, , alkotni valamit, ami nem földhözragadt dolog.

Szeretnék beszélgetni az érzéseimről, a nélkül hogy azokat szégyelnem kelljen.

Szeretnék nem árnyékként élni, és nyugodt lenni. csak egy napig.

megérezni milyen az a boldogság. Úgy igazán. és nem félni attól hogy a világ kizökkent ebből az állapotból.

Elegem van a harcokból. Az emberi bunkóságból. Abból hogy gyűlöljük egymást. Hogy mindenki szemében az utálatot látom. A kétszínűségből. A gyarló emberekből.

Mért nem tudjuk megbecsülni egymást, Mért nem adunk teret a szeretetnek. Ez helyett a férfiak csak kurv ..nak, csak a rib..cok érdeklik őket, és akármit tesz az ember értéktelen.


2011. febr. 10. 09:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

ezeket a mondatokat "Szeretném ha nem a szerint mérnének hogy mire vagyok jó, mire lehet használi.

Szeretnék önmagam lenni. Szeretnék énekelni, , alkotni valamit, ami nem földhözragadt dolog.

Szeretnék beszélgetni az érzéseimről, a nélkül hogy azokat szégyelnem kelljen.

Szeretnék nem árnyékként élni, és nyugodt lenni. csak egy napig.

megérezni milyen az a boldogság. Úgy igazán. és nem félni attól hogy a világ kizökkent ebből az állapotból. " változtasd tettekké. Én is éreztem így, de a hozzáállásodon kell változtatni mert a világot nem tudod mássá tenni. Egyszerüen csak érezd jól magad! ennyi az egész, és megy minden mint a karikacsapás. Ha jól érzed magad, olyan emberek társaságát fogod vonzani akik hozzád hasonlók. Nem kell megfelelned senkinek magadon kívül. Este mikor lefekszel gondold végig "mindent megtetteme ami tőlem tellett, azért, hogy jól érezzem magam?" amikor a válaszod egy őszinte igen lesz, akkor figyeld az érzést....meglátod milyen boldogsággal tölt el az, hogy kihoztad magadból a maximumot azért, hogy boldog légy. Az, hogy mitől vagy boldog te döntöd el, csak az számít, hogy tegyél érte. Meglátod sokkal jobban fogod magad érezni!

2011. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

utolsó. iagazad van. teljesen. csak néha az érzelmek amik jelen pillanatban megvannak, gátolnak abban hogy megtegyem azokat alépéseket ami közelebb segít a boldogsághoz. és ez egy paradoxon, vagy ördögi kör vagy akármi.

A választ az agyam tudja, a szívem viszont nem engedi megtenni.

2011. febr. 10. 10:16
 13/31 anonim ***** válasza:

Kedves Azeriel, ismered a vonzás törvényét? azon alapszik, hogy a hasonló a hasonlót vonza. példa ez a kérdés, hogy mind olyanok írnak ide akik így éreznek. nem igaz, hogy nem vesszük semmibe a rendes férfiakat, csak képzeld el a két következő esetet:

adott egy férfi: nem mondhatni rendesnek, tipikus pasi, de jól érzi magát a bőrében lehet vele nagyokat bulizni stb mert egyszerüen jól van

adott másik férfi: tök rendes, minden oké vele csak stresszes mert fél, hogy nem felel meg, azon agyal hogy ne vaszitse el a nőt s mindnte jol csináljon.

most hasonlitsd össze őket és gondold át melyiknek milyen a kisugárzása. egyszerüen senki nem érzi jól magát olyan emberrel aki fél hogy mi lesz ha nem felel meg, fél hogy mikor rugja ki a nő egy másikért és vajon mikor csalja meg, vagy fél hogy csak a pénze miatt van vele, tudod ez meglátszik a szemekből és viselkedésből és ezért egyszerűen nem érzi jól magát mellette senki igazából.

de ha rendes vagy, laza, minden oké éled az életet ahogy jolesik akkor meglátod változik a dolog

2011. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Azeriel ***** válasza:
kedves utolsó! ha ezt rám érted a kommentbe a dolgokat, akkor hatalmasat tévedtél mert én soha nem féltem attól hogy elhagy 1 NŐ...és láss csodát qva isten hogy én akkora party arc szoktam lenni mint állat sok barátom van,még jó képű is vagyok... akkor erre mit lépsz ? itt nem velem van a baj...
2011. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Jájj. az utolsó előtti valamit félreértett.

De egyébként igaza van.

de ebből a körből hogy a faszomba lehet kiszállni? Mármint a szorongásból. max egy jólelkű álompasival aki felkarolja a nyamvadt is érzéseimet.

2011. febr. 10. 10:30
 16/31 anonim ***** válasza:
kérdező: a gondolatokból születik meg az érzés, tehát a gondolataidon kell ehez változtatnod, "ha megváltoztatod gondolataidat, életedet változtatod meg" ez tény. próbálj rájönni hogy honnan jönnek ezek az érzések (nem hiszem hogy a külső miatt! úgy értem vannak csunya emberek jo kapcsolatban és boldogan pl én kövér vok)amikor rájössz hogy milyen multbeli sérülés az oka hogy így érzed magad sokkal könnyebb lesz a gondolataidon változtatni
2011. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
az okát tudom csak nem tudok ellene tenni. mert valaki olyat szeretek de nagyon akit nem kellene.
2011. febr. 10. 10:32
 18/31 A kérdező kommentje:

Azért kaptam egy két okos választ köszi.

ha még írtok valamit szívesen elolvasom, de én nem fejtegetem tovább , azt hiszem kiadtam magamból amit gondoltam:)

szép napot mindenkinek.

Azeriel köszi

2011. febr. 10. 10:34
 19/31 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Titok c. filmet, hátha segít valamit.
2011. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Azeriel bocsánatot kérek ha tévedtem! De az eső hozzászólásaid is NEGATÍVAK, erre hogy vársz pozitív reakciót? a hasonló vonza a hasonlót! ez tény és a van neki tudományos magyarázata (a google a barátod)

1. mindenki magából indul ki

2. zsák a foltját megtalálja

3. volt olyan rohadt párkapcsolatom amit senkinek nem kyvánok és méééégiss....láss csodát visszagondolva egy kis őszintességgel és öniróniával látom hogy hol hibáztam én és hol ő!!! mindenki maga irányitja a sorsát! ez 1000százalék. és nem az volt itt a célom hogy valakit hibáztassak vagy hogy igazat adjatok hanem segíteni próbáltam. ha nem találod a számodra megfelelő embereket arról te tehetsz.és arról hogy én most hogy érzem magam csak én tehetek. érted? jogod van saját döntést hozni az életedben és te úgy döntöttél (nem tudatosan) hogy olyan emberek közt vagy amilyenek közt. én is döntöttem és én rendre olyan emberekkel barátkozom össze akikkel jól érzem magam. Mégegyszer elnézést akiket megbántottam de szerintem gondolkozzatok el ezen! érdemes a saját kezünkel irányitani, ne az élet irányitson minket

2011. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!