Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ezek az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ezek az érzések vannak bennem?

Figyelt kérdés

Nem végyom másra, csak arra hogy valaki egy kicsit foglalkozzon velem.

Hogy ne csak adjak, mindíg henm kapjak is.

Szeretném ha nem a szerint mérnének hogy mire vagyok jó, mire lehet használi.

Szeretnék önmagam lenni. Szeretnék énekelni, , alkotni valamit, ami nem földhözragadt dolog.

Szeretnék beszélgetni az érzéseimről, a nélkül hogy azokat szégyelnem kelljen.

Szeretnék nem árnyékként élni, és nyugodt lenni. csak egy napig.

megérezni milyen az a boldogság. Úgy igazán. és nem félni attól hogy a világ kizökkent ebből az állapotból.

Elegem van a harcokból. Az emberi bunkóságból. Abból hogy gyűlöljük egymást. Hogy mindenki szemében az utálatot látom. A kétszínűségből. A gyarló emberekből.

Mért nem tudjuk megbecsülni egymást, Mért nem adunk teret a szeretetnek. Ez helyett a férfiak csak kurv ..nak, csak a rib..cok érdeklik őket, és akármit tesz az ember értéktelen.


2011. febr. 10. 09:37
1 2 3 4
 21/31 Azeriel ***** válasza:

LOOOOOOOOL azt hiszed hogy nekem nincsenek barátaim :DDDD LOOOL több van nekem mint neked!!! maradjunk már... :D

és igen megbántottál.. na pás

2011. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
honnan veszed hogy azt hittem nincsenek barátaid? amúgy ha olyan sokan vannak mit savanyítasz itt? sántit a mondanivalód
2011. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Joco901019 ***** válasza:
Én egy 20 éves fiú vagyok és teljesen egyetértek Azeriellel persze én is megnézem a szép testű nőket, de ha az nem eredeti az nagyon ki tud ábrándítani. Nagyon tévedsz ha azt hiszed, hogy egy normális pasinak egy plasztik k..va kell ez nem így van esetleg egy éjszakára és kész. Én elsősorban egy nőben az arcából jövő kisugárzást nézem a szemeit és csak utána a testét. Mivel az arckifejezés és a szem sok mindent elárul a belső tulajdonságokról.
2011. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Azeriel ***** válasza:
én nem azért sírtam hogy barátaim nincsenek de tudod mit ?? legyen igazad én veled nem vitatkozok -.-" váááá az ilyen okostojásoktól az ideg kiráz...
2011. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

okostojás? ezt bóknak vettem :) a kérdező leírta hogy érzi magát (jól tette) ami csupa negatívumról van szó, erre neked az volt az első válaszod hogy egyetértesz s te is így érzed magad! most akko mi van? meghazudtolod saját magad mind1. Joco ugyanazt mondja tulajdonképpen amit én csak másképp fejezte ki. a lényeg hogy én jól érzem magam és ezt kívánom a kérdezőnek is

további szép napot

2011. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Láttam a titok c filmet!

köszi.

menjetek már a pics.-ba :D

itt é nvagyok a lényeg most!:) :)

ne egymással vitatkozzatok.

2011. febr. 10. 11:21
 27/31 A kérdező kommentje:
AMUGY tök félreértettétek egymást. Én értem mindkét oldalt.
2011. febr. 10. 11:26
 28/31 Azeriel ***** válasza:
köszi legalább vki érti mit mondok (L) pusz
2011. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Mint sokan mások, te is tévedésben élsz azzal kapcsolatban, hogy a külső számít. Igen az is számít, de nem úgy és nem olyan mértékben ahogy te és mások is hiszik.

Az, hogy a külső számít nem abban nyilvánul meg, hogy szilikonmellű, szolibarna, hidrogénszőke, és még sorolhatnám a jelzőket, lány jön be nekünk. Egyszerűen arról van szó, hogy kell valami, akármi a lányban ami megfog. Nem kell tökéletesnek lenni, sőt.

Persze mondhatod, hogy igen a nagy mellek, stb, stb. De ez egyénfüggő. Más nevében nem nyilatkozom, de nekem pl. egyáltalán nem tetszenek a modellek, nem tetszik a nagy mell sem. Elsődleges a szép arc és átlagos vagy kicsit husibb testalkat és általában a barnák tetszenek.

De ez csak az első lépcső, megláttam a lányt és azt gondolom, hm milyen szép. Ahhoz, hogy bármi egyéb történjen meg kell ismerni a másikat. Lehet a lány akármilyen szép, ha pl. egy értelmes mondatot nem lehet beszélni vele.

Az a baj, hogy van aki tényleg a külső alapján ítél és nem úgy ahogy leírtam. Az ilyen felszínes emberek miatt kár elkeseredni.

Ha a külsőről fontosságáról beszélünk, akkor ne végletekben gondolkodjunk már.

21/F

2011. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

:) köszi:)

(L) :)

2011. febr. 10. 13:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!