Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sokat akarok? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat akarok? Többi lent

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,és multkor osztályfőnökin mindenkinek le kellett írni egy papírra,hogy mik azok a tulajdonságok amiket tolerálunk egy emberben,és mik azok,amiket nem.

Valahogy szóbakerült az,hogy milyen elvárásaink vannak párkapcsolat terén.Szerintem ez eleve hülye kérdés,mert nincs párkapcsolatom,és ez mindig két embertől függ, ezért nem is kéne általánosítani.Három dolgok írtam a papírra: 1. tudjon táncolni

2.játszon hangszeren

3.végezzen házimunkát

Mindenki nevetett,az osztályfőnök pedig azt mondta,hogy ilyen elvárásokkal menjek vissza az oviba.

Most akkor én vagyok a hülye,aki csak találomra leírt pár komolytalan hülyeséget,vagy az oszi,mert azt akarja,hogy olyan dologról írjunk,amiről fogalmunk sincs?


2011. febr. 12. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Én sem értem. A többiek miket írtak?
2011. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Ilyneknek diplomát adni..haggyán..de hogy gyerekek közelébe engedni...

Nagyon felnőttes a gondolkodásod, és végképp nem ovis :) Neked van igazad teljes mértékben!

2011. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
kedves,humoros,segítőkész,etc..
2011. febr. 12. 23:05
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Ezek tényleg nem emberi értékek. Amik sztem fontosak az az őszinteség, hűség, egymás iránti tisztelet. Az h tud-e táncolni, vagy hangszeren játszik-e az már nagyon apróság. Majd ha megérsz a párkapcsolatra másképp fogod látni.

22/L.

2011. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó,értem én,de 14 évesen honnan kéne tudnom, hogy mit akarok egy párkapcsolattól?
2011. febr. 12. 23:08
 6/19 Cory Rose ***** válasza:
81%
Szerintem meg teljesen jók. Ilyesmiket, hogy hűséges, kedves, stb, minek egyáltalán leírni? Teljesen egyértelmű és sablon dolgok. Természetesen senki nem akar egy hűtlen, bunkó, trehány pasit.
2011. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
A tanárodról megvan a véleményem!! Kíváncsi lennék tényleg a többiek mégis miket írtak 14 évesen. Ekkora baromságot. Tanárod két szempontból sem normális. Egyrészt a feladat miatt, másrészt a viselkedése miatt. Nem felnőtt emberhez méltó. Most szalasztották fősuliról? Én gyerekem lennél, felhívnám, és megmondanám neki, hogy máskor tartsa meg magának a véleményét, s diplomatikusan kezelje a hülye ötletei megoldását.
2011. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan,mintha egy ovistól kérdeznéd meg azt,hogy mitől nő a nő,és mitől férfi a férfi?
2011. febr. 12. 23:10
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem voltál elég semmitmondó.
2011. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

Cory Rose ha azt mondod h hűség tisztesség .. ezek mind sablon dumák akkor még te sem vagy érett egy kapcsolatra és másra sem .. sőt..

inkább ne okoskodnál..

kérdező.. én megértem h nem volt még párkapcsolatod és h 14 vagy.. de amiket írtál azok akkor is gyerekesek és nagyon nagy hülyeség ..

most ez a párkapcsolat oké de ugyan ilyen eset pl a családtagjaival kapcs is h tőlük 'mit vársz el' és ha pl a tesód vagy az anyukád nem tud táncolni , nem tud hangszeren játszani akkor őt már le nézed?? nem szereted?? mert szerintem nem.legalábbis remélem hogy neked nem ezek a fontosságok ez a három amit leírtál.

remélem érted mit akartam ezzel kifejezni..

és most nyugodtan lehet lepontozni ha nem tetszik (:

2011. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!