Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is így lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így lenne fair, vagy már sokat akarok?

Figyelt kérdés

a barátomhoz fogok utazni , aki külföldön él . Az út oda-vissza kb. 150 euróba fog kerülni. Mivel még nem voltunk "úgy" együtt , ezért hotelben kellene megszállnom. Nem lenne igazságosabb, ha az árnak kb. a felét Ő fizetné? Mert így kb. bő 300 eurót költök, mai nem kevés pénz. Hogy vezessem erre rá Őt, mert nem szeretném csak úgy odavágni neki, hogy na fizess te is, ne csak én! szóval vmi finom megfogalmazást kérnék :)

köszi


2011. febr. 21. 22:19
 1/5 Futurare ***** válasza:
Honnan jött az, hogy csak te fizess? Ezek a leélős, családotkifosztós emberek nem jutnak az eszedbe? Bár én nem ismerem a párod, de talán érdemes végiggondolni.
2011. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, hát mondtam neki, hogy mennék hozzá, Ő beleegyezett és erről mondjuk még így most nem beszéltünk, de nem tudom hogy hozzam fel neki.
2011. febr. 21. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Hova utazol?:):P


egyet értek az elöttem szólóhoz. Udvariatlanság lenne, de vigyázz vele.


am honnan ismerted meg? és mennyi idös vagy?

2011. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Qirq ***** válasza:

Igen sok itt a kérdés.

Mennyi idősek vagytok,mióta vagytok együtt? Hogy jöttetek össze és menyit tudtok egymásról. Teszem azt ha Ő egy jólmenő üzletasszonynak hisz akkor nem fog eszébe jutni sem. Ha magától nem ajánlja fel akkor szólni érte ciki lehet,nem biztos hogy jól sül el.

Egyszerűbb lenne utalnod arra hogy nem biztos hogy összejön az utazás mert nincs meg még rá a keret és hátha felajánlja magától,de utólag kérni... jujj :S

2011. febr. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, fél éve járunk, Németországban él, Lipcsében, elég jól ismerjük már egymást, és azt hiszem Ő jobban áll anyagilag mint én. Mindig utazgat , van hogy Berlinben van több napig , mert ott vannak a barátai , mindketten felnőttek vagyunk (tehát nem tinik)
2011. febr. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!