Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » K. Rvának tarthatnak azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K. Rvának tarthatnak azért, mert túl sokat csalódtam a pasikban és most én is csak szórakozni akarok velük?

Figyelt kérdés
Nincs szerencsém a pasikkal, soha nem is volt. Vagy leráz aki tetszik, vagy ha összejövök vkivel, tuti rossz lesz a vége: megcsal, elmúlik a szerelem...stb. 17 éves vagyok és már volt egy 1 éves, egy fél éves és egy 5 hónapos kapcsolatom, mindegyik tönkrement. Emellett még volt néhány srác, akikkel együttvoltam rövidebb ideig, ővelük sem lett jó vége. Úgy érzem lassan tönkremegyek lelkileg, nem bírom már a csalódást sorjában. Nemrég lett vége az 5 hónapos kapcsolatomnak, soha nem voltam ilyen szerelmes, a srác mégis szakított az egyik veszekedésünkkor és már nem szeret engem. Azt hiszem most egy ideig nem kell komoly kapcsolat... persze hiányzik, hogy vki mellettem legyen és szeressen, de nem akarok megint csalódni. Elhatároztam, hogy most szórakozni fogok, szívatom a pasikat, hátha így elégtételt nyerek. :( Rosszul érzem magam ettől, de mást nem tudok tenni, nagyon csalódott vagyok. K.rva lennék ettől? Mi mást tehetnék? Remélem vki megért.
2009. jún. 29. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem leszel ribanc, de lehet pont most fogsz majd szórakozni egy olyan pasival aki életed szerelme lehetne, meg hát ha belegondolsz, sok értelme nincs. Ettől nem biztos, hogy jobb lesz neked. Lehet csak egy kis szünetet kéne tartanod. Nem?

16/L Honey

2009. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig hanyagold a pasikat.Ne akard gorcsosen.Majd egyszer jon egy rendes pasi aki ertekel es szeret.
2009. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak gonosz vagy és a saját nyomorodat másokra próbálod át hárítani. Ettől Te sem leszel boldogabb, ha igen akkor tényleg gonosz vagy!
2009. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Rosszul érzem magam ettől, de mást nem tudok tenni, nagyon csalódott vagyok"


Ha rosszul érzed magad miatta, akkor miért gondolod, hogy ez elégtétel lesz?... Nem lesz az, egy ideig lehet, hogy élvezed, de ha most kétségeid vannak, akkor később is csak neked lesz bűntudatod attól, hogy más pasikkal szórakoztál, míg akik bántottak semmit nem kaptak.



Szerintem vagy tarts szünetet, vagy csak egyszerűen ne vedd komolyan a pasikat, lehet velük szórakozni, flörtölni, anélkül, hogy szivatnád őket, vagy beléjük zúgnál és megint csalódnál....

Nem kell ehhez ribancoskodni... A flört nem ribanckodás, szex nélkül meg ki lehet bírni annyit, amíg rendbejössz és magadtól rájössz, mit akarsz, anélkül, hogy mi mondanánk meg neked :)


Sok sikert!


24/L

2009. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán. De nem mindegy? Ha, mint mondtad, igazából nem érzed jól magad amiatt, amit tervezel, akkor meg minek az egész? Főleg akkor, ha NEM azokat szivatnád, akikre te ráfaragtál, hanem másokat, akik ellened semmit nem vétettek. Ennek így semmi értelme, nettó szemétséget és rosszindulatot terjesztenél.


Helyette inkább fogadj meg két jótanácsot:


1. Gondosabban válogass. Ne macsó diszkópatkányokat, vagánylegényeket, izomtibiket és más hasonlókat keress, hanem normális, rendes, értelmes srácokat. (Általában minden lány körül rengeteg ilyen van, de éppen ezért általában nem is veszik őket komolyan - aztán meg csodálkoznak, amikor az "izgalmas" fiúkkal sorra úgy járnak, amit te is leírtál most)


2. Te is legyél belátóbb. A szerelem pl. mindig, mindenképp és mindenkivel el fog múlni, ezt jobb, ha tőlem tudod, és az égvilágon semmit nem tehetsz ellene. Ez viszont nem is baj, mert a szerelem önmagában sz..t se ér, csak a hülye hálivúdi filmek sztárolják fel. Pont nem az a lényeg, hanem az, hogy emberként mennyire jössz ki a másikkal, mennyire illetek össze, mennyire értitek meg egymást, mennyire tudtok kommunikálni, mennyi bennetek a közös, stb. Mert ha ezek az alapok adottak, akkor akkor is csodásan meglesztek, amikor a szerelem már rég köddé foszlott, és "csak szimplán szeretitek egymást". És EZ a lényeg, ebből lesz boldogság a végsőkig.


Persze mindig kettőn áll a játszma, viszont éppen ezért magadra is oda kell figyelned. NAGYON ritka az, amikor tényleg csak az egyik fél a sáros.

2009. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, Összefogod törni a srácok szívét Nem olyanokét akik szórakoznak a lányokkal hanem a rendes srácokért. Hidd el borzalmas érzés mikor rájössz, hogy mit tettél. Nem tudom a pasik, hogy bírják ki és sok lány is. Nekem nagyon rossz volt mikor láttam a srácot és nézett rám láttam a szemében a csalódotságot, a fájdalmat. Soha többé nem akarom azt az érzést érezni amit akkor éreztem o.o
2009. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért mert néhány kibszott veled most szivatnál másokat akik lehet meg se érdemlik? Sztem inkább 1 időre felejts el minket :)
2009. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja!
2009. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akár. nemértem én ezt, most minek kell megszivatnod az olyan pasikat akik lehet h soha életükben nemártottak semmilyen lánynak, sőt ők voltak a legaranyosabb, legkedvesebb fiúk, akik csalódtak egy lányban, temeg még rá is teszel egy lapáttal, aztán lehet ők is olyanná válnak majd, h csak szórakoznak a csajokkal. ezt akarod? sztem értelmetlen, és fasság.

lehet inkább azon kéne gondolkodni, h vajon mért szakít veled mindenki?

2009. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A qrva az, aki pénzért szexel. Ha szemétkedsz másokkal, azt vissza is fogod kapni, pláne, hogy utána ők is ezt teszik majd ugyanennél az oknál fogva. Inkább feküdj le valakivel, akit jól ismersz, és élvezd ki, hogy nem vagy "hozzákötve". Mindketten jobban járnátok.
2009. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!