Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet újra kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet újra kezdeni?

Figyelt kérdés

Nyáron jártam egy sráccal. Nagyon jó volt vele...

Csak úgy éreztem, hogy nincs szabadságom. Amikor nem vele voltam, sokszor szerette, hogy gép előtt legyek. Hozzá kell tenni, hogy értelmi fogyatékos, de csak kicsit. Én betegsége ellenére is nagyon szerettem őt.

Aztán szakítottam mert azt éreztem, hogy ennek nem lehet jövője.


Alapítványnál ismertem meg őt, ahol önkéntes voltam. Most meg indult egy terápia ott. És ismerősöm hívott, hogy járjak én is. Így 4 napja oda járok újra, és újra látom őt mindennap. Rájöttem, még mindig szeretem. Nem tudom, mit csináljak...

Nagyon szeretnék újra vele lenni. És azt hiszem eltudnám fogadni, hogy ilyen és akkor lenne jövője is ennek.

De következő percben, meg az van bennem, hogy mi lesz, ha mégsem ő az igazi.

Amúgy terápia 3 hétig tart


Próbáljak beszélni vele és újra kezdeni? Vagy hagyjam az egészet?

21L


2011. márc. 3. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem , az a véleményem, ha őszinte vagyok, és ha te is mélyen belegondolsz, hogy csak sajnálatból lennél vele.


Szereted őt mint embert mint egy 4 éves aranyos kislányt, de sosem fogod úgy szeretni mint egy társat mint aki hozzád tartozik.... És ennek semmi köze ahhoz hogy fogyatékos.

2011. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!