Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy nyomul, vagy szerintetek is így van?

Figyelt kérdés

A magyartanáromról lenne szó, aki 30 év körüli (én 17 vagyok) Év eleje óta nagyon furán viselkedik velem.Az első gyanús jel az volt, hogy folyamatosan nézett, méregetett, véletlenül hozzám ért és ehez hasonlók. Aztán egy dolgozatnál egy egész jeggyel jobbat adott ( négyes helyett ötös). Késöbb magyar versenyre akart küldeni, de tök hülye vagyok magyarból(ami látszik is a kérdésemből :D) Majd jött a keddi óránk, ahol a mimikáról testbeszédről tanultunk, ahol pont engem elemzett ki, hogy hogy tartom magam és közben az egész osztály előtt bókolt nekem mint pl: (most nézük a lábát, ami nem semmi huhhh...) Vagy felolvas egy idézetet, hogy "gyönyörű vagy!- ott tök mélyen a szemembe néz és kacsint...

Már a többi osztálytársam is észrevette és nem tudom, hogy kezeljem ezt a helyzetet, ti mit tennétek?


2011. márc. 11. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Feküggy'é le vele:)
2011. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most akkor le fogsz vele feküdni kérdező?
2011. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kedveled, akkor tedd meg neki azt a szivességet, hogy nem reagálsz a dolgokra. sok most az ilyesmi, ne adj neki teret,kulonben egy újabb tanár-diák botrány lehet. kirugják,téged meghurcolnak... hú,de drasztikus vagyok ma :D
2011. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És az a fura az egészben, hogy nem rég született 2. lánya..
2011. márc. 11. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!