Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha egy 3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha egy 3 éves kapcsolatba szívesen elverném ugy igazán a barátnömet mert néha nagy a szája? Egyszer már végre hogy megtanulja hogy beszéljen velem!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 18:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
39%
dobd ki a ribancoT!!
2011. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 napietus ***** válasza:
84%
ma 19:19-es, én erről csak azt gondolom, hogy zsák a foltját...az ilyen lányok általában megtalálják méltó párjukat. meg is érdemlik egymást. igazságos az Isten...ki milyet érdemel, olyat kap...
2011. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
NOrmális ha így érzed,foleg ha úgy beszél veled,hogy megérdemelné a verést,de ketton áll a vásár.Nem jókedvébol beszél veled csúnyán,biztos tettél azért hogy megérdemeld azt a stílust.De ha még mindig nem szakítottatok,akkor biztos szeretitek egymást,és ennyi ido után szerintem meglehet normálisan is beszélni.Úgyhogy MEG NE VERD!!!!!!
2011. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
64%

na az ertelem megint kicsirazott.

megtalalja a foltjat?

Mi van akkor ha az egyik fel szerelmes es ezt kihasznalva a masik folyamatosan atveri.

Latszik mennyi eszed van, de majd biztos te is megtalalod a zsakod, mert te inkabb egyfolt vagy:D

2011. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 napietus ***** válasza:
100%
én már megtaláltam :) akit ki lehet használni éveken keresztül ilyen primkó szinten, hát az meg...(tiltja a jóízlés, hogy befejezzem ezt a mondatot. nem szeretnélek ismeretlenül minősíteni)
2011. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
65%

nem megverni kell őket, hanem rájukijjeszteni. egyszer az egyik csajom (aki amúgy jó nagyszájú volt) a vita hevében pofonvágott. nem volt nagy, csak arra volt jó, hogy kihozon a sodromból baromira. megfogtam a kezét, rárántottam a kanapéra, és ráültem, hogy ne tudjon mozogni, majd egy barominagyot pont a feje mellé ütöttem a kanapéba ( lehet több is volt:D)


Ezután (még mindig rajta, hogy moccanni se bírjon) meg szépen elmagyaráztam neki, hogy azért , mert nem szólok mindig vissza, még baromira zavar az, hogy néha milyen hangot üt meg velem, és ha szeret, akkor jobban is tisztelhetne. Mert én is tisztelem, s szeretem, hiszen ha más vágott volna pofon, annak beverem a fejét.


Ezután elengedtem, és bezavartam a szobába, hogy gondolkozzon el ezen egy kicsit.


Aznap este úgy körüludvarolt, mint még azelött soha. Vacsorát főzött, simogatott, bújt, stb. mintha kicserélték volna.

2011. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem valahogy nevelni kell őket,mert a fejünkre nőnek,nem tudják ki az úr a háznál,mikor gondolom te tartod el.Nem ismeri a barátnőd hogy a nőknek az úrukat tisztelni kell. 34F
2011. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 napietus ***** válasza:
100%
egyébként meg nem meg kell verni, hanem meg kéne válogatni a nőiteket. ha meg bunkó, el kell hagyni, írtam már...ha a lány tényleg a nagyképű prosztók táborát erősíti, akkor főleg. az olyanoknak jobban fáj ha dobják őket akármilyen verésnél. ráadásul annak külsérelmi nyomai sincsenek...
2011. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
kedves 19:19. gratulálok. igen én is elismerem, vannak hálátlan r*bancok, akik nem becsülik, ha rendes barátjuk van, és igen, én is megverném a pasik helyében az olyan fajtákat. de azért a normálisabbakat (mert szerintem ezellen a verekedés ellen normális csajok is tiltakoztak itt) jó lenne kihagyni a nagypofájú tevékenységi kényszeredből, mert kínos, amit csinálsz.
2011. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 TWIO ***** válasza:
93%
Nem, nem az. Ne merj rá kezet emelni, mert egyrészt etikátlan, másrészt büntetőjogi felelősséget von maga után.
2011. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!