Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha egy 3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha egy 3 éves kapcsolatba szívesen elverném ugy igazán a barátnömet mert néha nagy a szája? Egyszer már végre hogy megtanulja hogy beszéljen velem!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 18:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
84%
Én Téged vernélek gyomorszájba,aztán megtanulnál visszavenni az arcodból!Akit nem tisztelnek,az gondolkodjon el rajta,vajon miért nem tisztelik!!!Valami oka csak van...
2011. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
68%
Menj nasizni és akaszd fel magad, kérdező:)
2011. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
65%

Ez nehéz ügy,ha a kapcsolat eljut ebbe a totálisan nem tisztelem a másikat fázisba.

Nekem is volt ilyen csajom.Nem lehet egy ilyennel leülni beszélgetni.

Kezdj el csajozni és ha megvan az új nő a régit páros lábbal rúgd ki a tiszteletlen,szemtelen anyjába.

Fizikailag bántalmazni nem kell azért.

2011. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
arra nem is gondoltal, h lehet, h megvan az oka, h miért olyan veled????
2011. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
48%
Ne hordjátok már le, nem ismeritek a csajt, igenis vannak olyanok akiknek egy alapos verés nagyon is elkéne... a mai világban már olyan csajok nőnek, hogy az ember esze megáll... A határtalan nagyképűség, beképzeltség, pofátlan viselkedés jellemzi sokukat. Nem egy olyat ismerek, aki ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik és egy olyan sráccal van együtt aki a csillagokat is lehozná érte, a csaj meg csak belerúg állandóan. Az ilyeneknek egy pofon jobbról egy meg balról aztán majd felébrednek. Egyébként én is lány vagyok. Nem a pasikat védem, de döbbenet ahogy manapság egykét csaj viselkedik, meg amiket képzel magáról.
2011. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
76%
Szerencséd, hogy nem én vagyok a barátnőd, tepsiben vinnének ki, te paraszt.
2011. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 napietus ***** válasza:
76%
jó, hogy én nem jártam Veled lánykoromban, apám lelőtt volna, ha rólam ilyesmit egyáltalán gondolni mersz...hogy jut ilyesmi eszedbe? hagyd ott azt a lányt, ha bunkó, és keress egy olyat, aki illik Hozzád...bár ilyen hozzáállással nehéz lesz rendes lányt találnod...
2011. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
51%
tényleg vannak olyan ribancok akik nagyon ribancok, de azért mégsem kell őket megverni,,, jól benyomod neki a lompost hogy orditson aztán dobd a francba
2011. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
68%
aki egy nőt megver, az nem is férfi.. vagy csak attól férfi vki mert tudja fitogtatni az erejét? ha velem csinalna vki ilyet, másnapra már halott lenne :)
2011. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
25%

75%-nak 100% igaza van.

Vannak olyan nok, akik total elvannak maguktol szallva, es akar mit csinalsz csak lekop.

Szal megertem a kerdezot, ha duho, foleg gondolom 3 ev utan nem ezt varta.

De akkor se usd meg, beszelj vele vagy hagyd ott.

En ezt csinaltam.

Ezzel a sok idiota hulye ku=rvaval meg ne foglalkozz, h mit hordanak ossze.

Ugyan azok mint a baratnod, azt hiszik nekik mindent lehet!az ilyeneknek le kell sz:rni a fejet.

2011. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!