Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha egy 3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha egy 3 éves kapcsolatba szívesen elverném ugy igazán a barátnömet mert néha nagy a szája? Egyszer már végre hogy megtanulja hogy beszéljen velem!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 18:57
1 2 3 4
 31/37 napietus ***** válasza:
100%
"nem tudják ki az úr a háznál" miért, úriemberre vall, megütni egy nőt? kétlem...aki meg nem az, az ne várja el, hogy akként kezeljék, mert szánalmas :S imádom, mikor a veréb sasnak akar látszani :D vicces :D
2011. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
5%

Amúgy meg van amikor érdemes jól elverni.

Most jutott eszembe, h pár évvel ezelőtt egy ismerősöm elé rendesen elkente a feleségét, mert lusta volt mint a dög csak a szája járt.

Aztán mondjuk tény, h volt belőle rendőrségi ügy ,de utána a nő észrevette magát, aztán dolgozott meg minden:D

Szal van amikor érdemesebb leosztani egy-két pofont mint otthagyni, főleg ha már gyerek is van.

Ennyi belefér.

2011. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
89%
engem próbálnál megverni,helyretennélek!egyszer már végre hogy megtanuld hogy hogyan kell bánni egy nővel!
2011. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
28%

Miért ucsó lekaratézod?:).

Egyébként pont az ilyesmi dumák azok,amik nyitják a pofonládát.

2011. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 napietus ***** válasza:
nekem nem tudná elviselni az önérzetem, hogy bárki megüssön. verekedni, igaz, nem tudok. de lőni annál jobban :D
2011. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:48


Én pont erre utaltam az előző hozzászólásomban. De szerencsére én ilyen ősbunkókkal nem kerülök kapcsolatba.

2011. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem hozott még össze a sors akkora balf@szokkal akik képesek lettek volna megütni egy nőt, de ha valamelyik pasim meg merte volna csinálni, akkor a haverjaim tuti felkeresték volna és 3x akkorát kapna mint én...

Szerintem undorító az hogy egyes emberek ilyeneket írnak hogy "valahogy nevelni kell őket,mert a fejünkre nőnek,nem tudják ki az úr a háznál". Szerintem aki ezt írta az egy paraszt, az ilyen nem férfi...

2011. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!