Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Még csak 14 éves!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még csak 14 éves! Nagyon megijedtem. (fontos! ) Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy a lányom suliba volt én pedig rendet raktam a szobájába.előre mondom,hogy nem akartam kutakodni csak egy kicsit rendet rakni mert otthon voltam pont.

És találtam a fiókjába a bugyijai között egy vibrátort.Nagyon ledöbbentem. Gyorsan vissza raktam,de azóta se tudom megemészteni.(Egyébként van egy 17 éves barátja és a lányom 14 éves! 5 hónapja vannak együtt.)

Mit tegyek? Beszéljek vele? Segítség!

előre is köszönöm !

45/Nő


2011. ápr. 3. 21:36
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Úristen nem mert beszélni a 14 éves lányoddal??? Akkor szerinted miket kéne egy anyának a lányával bizalmasan megbeszélni? Hogy milyen az idő?
2011. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Anyuka!

A mai 14 évesek már nem olyanok, mint mondjuk 15-20 évvel ezelőtt. Lehet, hogy a Lányod azért nem merte bevallani, hogy már nem szűz (ha már nem az), mert félt a Te reakciódtól...elvégre egy anyukának általában nagy sokkot okoz, ha kiderül, hogy a kislánya már nem is annyira kislány.

Egyébként nekem az az érzésem, hogy a vibrit poénból adta neki ajándékba valaki, és lehet, hogy nem is használja, de kidobni meg nem volt szíve, mert ajándékba kapta. :D Szóval bármi lehetséges, nem kell egyből arra gondolni, hogy a Lányod unalmas óráiban azzal játszadozik...:D Ennek fényében még akár az is lehet, hogy még szűz. Persze a szexet én 14-15 évesen korainak tartom, de ha

védekezik, akkor nem kell aggódnod. Próbálj erről beszélni vele, mármint nem a vibrátorról, hanem a védekezésről! De ne tilts, ne akarj a legmélyebb részletekbe is belelátni, hanem inkább barátnőként beszélgess Vele, mondjuk menjetek el egy cukrászdába, sétálni...sok sikert! :)


26/L

2011. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
69%
Egy féleképp lehet kideríteni, hogy meg van neki még! Ha nincs akkor a vibri működött és ha már müködött akkor volt szex fiúval is ennyi idő alatt biztosra veszem. Ha ott a szűzhártya akkor szűz, ha nincs akkor terít mindent:) ennyire logikus.
2011. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

Tizenegypár éves lányok azért még nem vesznek egymásnak vibrátort, mert egy szexshopba se mernek bemenni, csak vihogni.

Sanszosabb, hogy a fiúja vette neki, mert ne legyen olyan lapos a szexuális életük. Én nem tudom, régen az emberek évtizedekig boldogan szexeltek mindenféle eszköz nélkül, manapság pár hónap után jön a lapos, unalmas, egyhangú a szexuális életünk szöveg.

A lányod fix, hogy nem szűz. De talán 14 éves kislányt nem kéne kettesbenhagyni a pasijával (ha már van egyáltalán, de legyen). Nem mondom, hogy folyton legyél a nyakukon, de azért le kell fektetni bizonyos szabályokat, pl, hogy ha nálatok vannak, akkor nyitva legyen az ajtó résnyire, stb. Persze, ha akarják így is megteszik.

14 éves lány, agya nulla sajnos, két szép szemért bármit elhisz. Egy 17éves srác meg tuti jobb szereti a puncit, mint MarokMarcsát. Na meg ha a vibrit tényleg használja... nos, amíg szűz voltam, még az ujjamat se mertem és nem is nagyon tudtam magamnak feldugni, nemhogy egy olyan nagy izét...

Mindenképp beszélj vele, így vagy idő előtt leszel nagyi, vagy 20éves korára kiég a kislányod. Bár egy fokkal job,, mint ha a diszkóban lenne ingyemprosti.

2011. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim válasza:
25%
kedves anyuka teis használd a vibrátort. hátha már van
2011. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
na mi történt anyuka?
2011. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy nem használja állítolag de hogy honnan van vagy kitől azt nem volt hajlandó elmondani..:/
2011. ápr. 6. 21:19
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bizony a pasija vette neki. 90%, hogy a lányod már nem szűz.
2011. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
na és azt megkérdezte hogy szűz-e még?
2011. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Hiába kérdezi meg, hogy szűz még vagy sem. Leírtam korábban, hogy a voltbarátnőm anyja akkor tudta meg amikor én mondtam el. Megkérdezte az anyja mindig, hogy "kislányom szűz vagy még?" Mindig azt hazudta, hogy nem. Bár én mindig kétlem, hogy szűz, de remény hal meg utoljára:)
2011. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!