Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Még csak 14 éves!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még csak 14 éves! Nagyon megijedtem. (fontos! ) Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy a lányom suliba volt én pedig rendet raktam a szobájába.előre mondom,hogy nem akartam kutakodni csak egy kicsit rendet rakni mert otthon voltam pont.

És találtam a fiókjába a bugyijai között egy vibrátort.Nagyon ledöbbentem. Gyorsan vissza raktam,de azóta se tudom megemészteni.(Egyébként van egy 17 éves barátja és a lányom 14 éves! 5 hónapja vannak együtt.)

Mit tegyek? Beszéljek vele? Segítség!

előre is köszönöm !

45/Nő


2011. ápr. 3. 21:36
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

akkor szerintetek ne szóljak neki semmit?

és szerintetek rá kérdezzek újra a szüzesség témára?:S

2011. ápr. 3. 22:18
 22/48 anonim ***** válasza:
67%
Ezt te is elrontottad, korábban kellett volna beszélgetni vele ilyen dolgokról, hogy nem 14 évesen kell széttennie a lábát az első barátjának. A vibrátor is elég túlzás, 24 éves nő létemre nincs vibrátorom... Szerintem beszélgess el vele, de ne faggasd mert akkor semmit nem fog elmondani, hanem inkább barátnősen közelíts a dolog felé. Az biztos én nagyot csalódnék és kiábrándulnék a gyerekemből, ha ezt megtudnám róla...
2011. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szűz már a lányod.Na meg egy szűz lány nem hinném,hogy egy vibrátorral szeretnél átszakítani a szűzhártyáját.A másik,hogy egy 17 éves barátja van,akivel 5 hónapja járnak,nehéz lenne elhinni,hogy nem volt köztük semmi.Mindenképpen beszélj a lányoddal,mert azért elég korai ez még neki,de már úgyis mindegy.Legalább világosítsd fel őt.
2011. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
31%

én egész életemben akartam egy vibrátort :D sajnos sosem vettem.. még most sincs.. mikor már TÉNYLEG kéne :(


amúgy szerintem ha használja akkor valami nagyon nagy gáz van vele. 14éves korban még nem annyira van rajta az ember lánya a szexen, pláne ha van pasija hogy ha ő nem d*gja meg, akkor már rögtön műf@sz kell neki... egyáltalán nem normális.

szerintem kérdezz rá. ez a legegyszerűbb. aztán lehet hogy tényleg csak heccből van neki.

amúgy meg drága dolog az ilyesmi.. lehet hogy vicces ajándékba kapta a barátaitól.


ja, és az én anyám kb 10éves koromtól azt hangoztatta hogy 21 éves koromig tilos szexelni..

15éves koromban vesztettem el.. 2 évig bírtam hazudni. nem volt kellemes. figyelj, örülj hogy a barátjával veszíti el és nem valami jöttmenttel. mondd meg neki hogy védekezzen, mert ha nem, megölöd :) de ne tilts meg neki semmit


19L

2011. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
29%

Ne maceráld a szüzesség témával. irtó ciki lenne neki. valószínű, ha csinálják is van annyi eszük, hogy védekezzenek, ha már vibrátort is beszerzett. ha barátnői viszonyban vagytok, akkor valahogy a védekezésre térj rá, hogy te annak idején hogy csináltad...

23N

2011. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
64%

Hát úgy látszik én vagyok az egyetlen, aki szerint 14 évesen egy vibrátor azért enyhe túlzás.

Én is maszturbáltam ennyi idősen, de eszembe nem jutott volna ilyesmit venni, feldugni magamnak....

Ha van vibrátora, akkor 90%-ra mondom, hogy már szexelt a barátjával.

Talán inkább a megfelelő védekezésről kellene vele elbeszélgetni, még mielőtt késő nem lesz,.

2011. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
63%
Inkább ezt használjon mint drogot, vagy igyon és bagózzon.
2011. ápr. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
28%
Inkább Ő izgassa a punciját, minthogy lefeküdjön valakivel.
2011. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem normális, hogy ennyi idősen vibrátora van. A mai gyerekek viszont ilyenek. A médiából (tévé, internet, bulvárlapok) lesik el a dolgokat, majd sajátítják el viselkedésmintájukban. A mai világban sok 14 év körülit hajt a szex téma. Igen, előfordulhat, hogy vannak vágyai, de nem most kéne kiélnie. A pasijával pedig tuti szexelt már. Bocs, de a fiatalok nagyon kanosak. Én beszélnék vele, mert véleményem szerint ez nem helyes.
2011. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
csókolom,én is 14 éves lány vagyok.Nekem nincs mű kukim,nem is akarok,úgy tudom hogy ha szűz még a lány akkor nem szabad mert átszakítja a szűzhártyát,és már sok lány aki 14 éves mint én van aki nem szűz,én nem félek a sezxtől,nincs barátom,de szerelmes vagyok,nem ismerem a lányát,de ha nagyon szereti a barátját lehet már nem szűz,mivel a fiú 17 éves és már lehet neki kell a szex,és azt nem lehet tudni a mű kukit mikor vette/szerezte lehet már nem egyszer feküdtek le,és úgy gondolta a lánya,hogy ha a barátja nincs a közelben,és kívánja akkor ne szenvedjen és előveszi.Én nem szeretném :S maszturbáltam már,elég jó és ha barátom lenne és nagyon szeretném én is elveszíteném vele ha ő szeretné.Csak ennyi tanácsot tudok adni magának.Nekem is ciki lenne ha anyum találna a szobámba egy mű kukit,és leültetne beszélni,szerintem beszéljen vele,de ne kiabáljon meg ne fenyegesse,mert az még rosszabb,inkább ültesse le mondja el neki szép nyugodtan,beszéljen vele úgy mint egy barátnő,és ha jól sikerül minden,akkor el fog magának mondani mindent.Ezeket úgy írtam hogy én mit gondolok,és hogy nekem mi lenne a jó,ha velem meg történt volna,és anyukám úgy beszélt volna velem mint egy barátnőm,akkor mindent megosztanák vele.:) és sok sikert néni.Bátorság,nehéz az élet.
2011. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!