Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Még csak 14 éves!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még csak 14 éves! Nagyon megijedtem. (fontos! ) Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy a lányom suliba volt én pedig rendet raktam a szobájába.előre mondom,hogy nem akartam kutakodni csak egy kicsit rendet rakni mert otthon voltam pont.

És találtam a fiókjába a bugyijai között egy vibrátort.Nagyon ledöbbentem. Gyorsan vissza raktam,de azóta se tudom megemészteni.(Egyébként van egy 17 éves barátja és a lányom 14 éves! 5 hónapja vannak együtt.)

Mit tegyek? Beszéljek vele? Segítség!

előre is köszönöm !

45/Nő


2011. ápr. 3. 21:36
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Már nem csak vibrátor volt ott, mert az a vibrátor járt oda bent és bizony élőt is használt már akkor, kipróbálásként minimum. Ez már biztos.
2011. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
78%

Én már 13 évesen is maszturbáltam. Egészen 16-17 éves koromig azt hittem, hogy valami bűnös dolgot teszek és borzasztó ember vagyok, mert akkoriban körülöttem mindenki ezt sulykolta tudat alatt, hogy egy "kislánynak" ne legyenek efféle vágyai, meg egyéb baromságok... Iszonyúan frusztrált, hogy mitől vagyok "defektes" mígnem rájöttem, hogy halál normális amit csinálok.

Már csak azt nem értem, hogy ezt a szüleim miért nem voltak képesek elmondani? Miért ne lehetne vibrátora a 14 éves lányodnak? Ő legalább nem szenved attól, hogy "nem normális".

20L

2011. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Hiszi aki akarja azt hogy szűz:) pont most írtam le, hogy más is volt oda bent:) 5 hónap és semmi?:D ezek után?
2011. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

és bocsa, de rá volt írva, hogy használja?!

mi is vettünk anno a barátnőmnek heccből egyet, igaz a 18. szülinapjára, de ha hozzáadom, hogy mennyivel előbbre van a világ, pont stimmel.....ez 7 éve volt

2011. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 Keeper ***** válasza:
100%

Hát, tinédzser korba jutott, de attól független, szerintem is ráért volna még pár évig ezzel. Nőknek vannak más segédeszközei is.

én 21 ffi vagyok, de nincs saját műpuncim. és nincs is rá szükségem.

És szerintem ráférne a lányra egy beszélgetés. De nem olyan, hogy " van még kérdésed, kislányom?" "nincs" "jó. akkor mehetsz."

ez alól a szülőknek szokása kihúzni magukat, minél rövidebbre fogni a beszélgetést. pedig ha a szülő tud rendesen beszélni a gyerekével erről akkor később a lány/fiú sokkal szívesebben fordul anyjához/apjához hasonló problémáival. Valamint erősíti a bizalmat a szülő-gyerek kapcsolatban

2011. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen el kellene beszélgetned vele. Biztosan tudnál a tapasztalatod alapján tanácsot adni neki. Lehet hogy a barátja nem tudja kielégíteni, vagy túl gyakran szopatja magát a lányoddal, így nem jut neki az örömből. Fiataloknál ez gyakori.
2011. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
90%
Jah és mindenki heccből veszi, mert te úgy vettedXD Jó oké elhiszem, de nem hiszem hogy most ez van. Már sok 14 éves elveszíti ilyenkorban, talán tévedek?
2011. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

De az én lányom nem ilyen nevelést kapott!:S

Akkor szerintetek már lefeküdtek?

És érdemes megbeszélnem ezt vele ? vagy inkább ne?

2 hete kérdeztem és letagadta!

2011. ápr. 3. 22:03
 19/48 anonim ***** válasza:
77%
a fiatal lányok már 11-12 éves korában elkezd masztizni!csak ő beszerzett 14 éves korára egy vibrátort!mit kel itt beszélni?és azért kel a vibrátor mert még nem akar szexelni!és így jobban élvezi a masztit
2011. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Mondok valamit. Én jártam egy 16 éves lánnyal aki szűznek valotta magát otthon. Közbe a lány elhitette velem, hogy csak én vagyok neki és én füllig szerelmes voltam belé. Ezért szóba jött az a dolog is és az autóban...(nem részletezem). Én ezt mind úgy csináltam, hogy szerelmes voltam belé, de később kiderült, hogy másik pasival is jár. Nálam még szűz volt addig. Na de ez hosszú sztori. Az anyja akkor tudta meg, hogy nem szűz a lánya amikor én elmondtam az anyjának. Tudom nem szép, de ez volt. Nem így kellett volna tennie a lánynak sem. Ennyit az őszínteségről, sajnos:( Nekem ez elég fájdalmas volt, mert őszíntén szerettem.
2011. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!