Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Még csak 14 éves!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még csak 14 éves! Nagyon megijedtem. (fontos! ) Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy a lányom suliba volt én pedig rendet raktam a szobájába.előre mondom,hogy nem akartam kutakodni csak egy kicsit rendet rakni mert otthon voltam pont.

És találtam a fiókjába a bugyijai között egy vibrátort.Nagyon ledöbbentem. Gyorsan vissza raktam,de azóta se tudom megemészteni.(Egyébként van egy 17 éves barátja és a lányom 14 éves! 5 hónapja vannak együtt.)

Mit tegyek? Beszéljek vele? Segítség!

előre is köszönöm !

45/Nő


2011. ápr. 3. 21:36
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
a szűzességére is rá kérdeztem de csak ennyit kaptam válaszként: "Semmi közöd hozzá"
2011. ápr. 7. 12:12
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán érdemes lenne elbeszélgetni vele a védekezésről.
2011. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
73%

Egy 14 éves gyerekről beszélünk? Rengeteg fegyver van a kezedben. Nem válaszolsz? Jó akkor nem mehetsz sehova. Semmi közöm hozzá? Jó akkor nincs zsebpénz. Kérdezek valamit, nincs normális válasz? Akkor nem kapcsolhatod be a számítógépet. Esetleg ellátod magad, mosol magadra...ha nincs tiszta ruhád? És nekem nincs hozzá közöm.

Anyuka félsz a saját gyerekedtől aki még csak 14 éves? Ne legyél már ennyire életképtelen...

2011. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Hopp, a lány kioktatja az anyukátXD Szóval csak jól gondoltam, hogy nem szűz már:) Az előttem válaszolónak igaza van, de hogy pontosan milyen módszerekkel lehet azt te tudod igazán. Most kell nevelni, mert utána már cseszheted az egészet, már olyat tett amivel még várhatott volna. Te vagy a főnök és nem a lányod! Ezt úgy értsd, hogy te neveled. Nem kell brutalitásokra gondolni, hanem csak szigorúbbnak kell lenni vele. Ha elengeded a gyeplőt akkor szabad útja van:)
2011. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
59%
ISTENEEEM!!!!!!! ilyen hülye anyukát!!!!!
2011. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Előző Válaszoló!

Egy Nálad jóval idősebb emberrel kommunikálsz, aki ráadásul szülő is. Nem ártana egy picivel több tisztelet.


Kedves Anyuka!

Pár kommenttel előbb írtam én is, hogy meg kéne próbálnod beszélni a lányoddal a védekezésről. Mint írtad, a szüzességre vonatkozó kérdésre azt felelte, hogy "semmi közöd hozzá." Ez kissé szemtelen dolog volt a lányodtól. Oké, megértem, hogy kamasz, és a kamaszok gyakran szemtelenkednek, de ez nem volt szép. És mivel még csak 14 éves, igenis van közöd ahhoz, hogy mi történik vele. Ha pl. ne adj' Isten teherbe esik, akkor csak Te tudsz döntést hozni, orvoshoz vinni, abortuszt intézni (bár mondom, ne adja Isten, hogy ez legyen). Próbálj meg visszatérni a témára, amikor éppen jó kedve van, van nyugodt. Semmiképpen ne támadd le, ne tilts, ne kiabálj, ne követelőzz, hanem, ahogy írtam, barátnőjeként próbálkozz a beszélgetéssel, pl. menjetek el cukrászdázni, sétálni, vagy amikor épp ketten vagytok otthon, akkor hozd fel a témát. Éreztesd vele, hogy számíthat Rád és bízhat Benned, hiszen az a normális, ha egy kamasz a kérdéseivel, gondjaival a szüleihez fordul (szerintem).


26/L

2011. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
71%

Sziasztok!

Én szintén egy 14 éves lány vagyok, nekem 16 éves a barátom, és csak azt szeretném mondani hogy én sem vagyok már szűz, de anyukám is bízik bennem, ritkán csináljuk, de akkor mindenképpen védekezünk.(Én nagyon szerelmes voltam/vagyok a barátomba, ezért feküdtem le vele fél éve, és még mindig együtt vagyunk) Szerintem ne aggódj ezen, mert ez természetes, igaz nem ilyen korba, de ha ilyen korán találod meg a szerelmet akkor nem jó dolog ezt kihagyni. De beszéld meg vele, hogy szűz-e még.

Remélem segítettem!:)

2011. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
13 éves kortól már normális ha egy gyerek maszturbál, és semmi gond sincs azzal ha használ segédeszközt ( vibrátor , dildo , stb.) ha szeretnéd beszélhetsz vele arról hogy megtaláltad, de semmi baj nincs vele. Hagyd ,hogy csinálja ha akarja. Még mindig jobb ha lefeküdne valakivel.
2022. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!