Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? 1.:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád? 1.: Biztos anyagi háttérrel rendelkező pasi/csaj, akit a szüleid is elfogadnak, de te nem szereted őt. 2.: Szegényebb családból származó pasi/csaj akitől tiltanak a szüleid, de te szereted.

Figyelt kérdés

(Ez egy részben elméleti és részben valós kérdés)

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. márc. 1. 18:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%
Igaz h számítaniak az anyagi dolgok is de sz.tem a szerelem előbbre való...szal csakis a 2. !
2009. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
94%
A 2. a szerelem fontosabb, és nem a szüleimnek kell, hogy tetszenek hanem nekem. Ha én szeretem akkor nincs baj.
2009. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%
másodikat!!!
2009. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%

A szerelem elvakít.

Ha szereted a másodikat, akkor nem foglalkozol a többi dologgal, vele próbálod megteremteni az együttéléshez szükséges feltételeket.

2009. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen a második opció.


De miért tiltják tőled a srácot? Azért annak is lehet oka.


25/f

2009. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
92%
Hány évesek vagytok? Az első lánnyal is voltál régebben együtt? Miért tiltják a szüleid a második lányt? Ha nyomos oka van a szüleidnek, és régebben szeretted az első lányt, akkor az elsőt választanám. Ha viszont a másodikkal nincsen semmi olyan probléma, amiért okuk lenne tiltani és tényleg szereted (nem csak jelenleg gondolod így), akkor a második lányt választanám. Az első lányba szerelmes voltál régen? Mert én is voltam hasonló helyzetben, de utóbb rájöttem (mikor a másikkal szakítottam), hogy a régi szerelmemet szerettem:) Tarts vele szünetet és rájössz kit kell választanod!:)
2009. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Én 20 éves lány vagyok a 2. fiú pedig 23. Szerelmes voltam/vagyok belé, voltunk is együtt, de a szüleim elválasztottak tőle. Én úgy érzem nem tudok mást szeretni (próbáltam),de viszont anyukámat sem szeretném elveszíteni emiatt,mert nagyon szeretem őt. De ő megmondta,hogy nem egyezik bele a kapcsolatunkba és hozzám illő/megfelelő társat keressek magamnak. Az a baj velem,hogy nem merek szembeszállni anyukámmal és a szvem után menni.
2009. márc. 2. 08:58
 18/31 anonim ***** válasza:
89%
Anyukádnak csak az anyagiak miatt van problémája? Vagy esetleg valami más baj is van? Ez lenne a legfontosabb információ, hogy tudjunk neked segíteni:)
2009. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Hát az anyagiak,meg az is,hogy a srác az úgymond "rosszfiúk" közé tartozik. Néha kocsmázik, dolgozik de nincs bejelentve és ezek miatt. A srác sokat változott azóta mióta régebben együtt voltunk, de anya szerint ígysem eleget.
2009. márc. 2. 19:10
 20/31 anonim ***** válasza:
78%
Én a helyedben jól átgondolnám, mert lehet a szüleidnek van igaza. Gondolok itt a jövődre. Itt azt is gondold végig, hogy képesek lesztek-e ketten boldogulni! Én nem kezdenék úgymond rossz fiúval, mert cseppet sem biztos, hogy megfog változni. A kocsmázás nem tudom mennyire gyakori, de már ez a része sem hangzik túl jól. Tarts vele pár hét szünetet! Ne keresd! Pár hét alatt rendezed magadban a dolgokat, és lehet ráébredsz arra, hogy nélküle is nagyon jól megvagy. A nagy szerelem jöhet még:) Ne tedd tönkre az életedet ilyen fiatalon! Minden jót kívánok neked! Dönts úgy, hogy később se bánd!
2009. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!