Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? 1.:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád? 1.: Biztos anyagi háttérrel rendelkező pasi/csaj, akit a szüleid is elfogadnak, de te nem szereted őt. 2.: Szegényebb családból származó pasi/csaj akitől tiltanak a szüleid, de te szereted.

Figyelt kérdés

(Ez egy részben elméleti és részben valós kérdés)

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. márc. 1. 18:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
38%

De azért csajok, gondoljatok már bele.... mi a jobb??


1: Egy gazdag pasi eltud tartani egy családot, mindent megad, esetleg autót ad nektek!


2: Egy szegény pasi nem tud minden jót megadni, és ha hitelt vesztek fel akkor meg lehet aggódni miből fizeted vissza, na??????

2009. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

utolsónak: elgondolkodtam



mindenképpen a másodikat választanám

16/L

2009. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
80%
Egyiket sem. Nekem fontos az anyagi helyzet is (mert lássuk be, hiába szeretjük egymást, ha nincs pénz csak jönne az állandó veszekedés stb.), de persze az is, hogy szeressük egymást. A kettő közöttivel beérem.
2009. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
A pénz az én életemben már régóta nem dobogós helyen van. Az életnek a szeretetről kellene szólnia, nem a pénzről.
2009. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

a szerelem mulandó, egyik percről a másikra vége

a gyerekeknek megbízható apuka kell, sokba kerül kiskorba is, hát még ha főiskolára jár

nekem több gyermekem van, kinlódunk, szenvedünk, a szerelem/szeretet meg már régóta elmúlt

csakis az elsőt válaszd!

2009. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
1értelmű, hogy a szerelmet!!!
2009. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne hogy a szüleim mit gondolnak, de ha nagyon tiltakoznának, feltenném nekik ezt a kérdést, amit te feltettél. De én az biztos nem tudnék olyasvalakivel lenni akit nem szeretek!!
2009. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Szerelem vs pénz.

Akármennyire is gazdasági válság van, sokkal inkább a szerelmemet választanám, mint azt, akivel anyagi biztonságban élhetek.

2009. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan vagyok mint a kérdező. Csak nincs első opció. Szüleim nem bírják a páromat, pénze nincs, mert elszórja, ő is igazi rosszfiú. De nagyon tud szeretni és én is viszont. De nem csak ennyiből áll az élet. Szeretetből, szerelemből nem lehet megélni... Sajnos.


Aki azt írja gondolkodás nélkül, hogy a szerelmet választja, az nem élt át még hasonlót. Szeretnél majd gyereket, de egy ilyen embernek nem igazán való, picit jobb körülmények között akarsz majd élni, de nem tudjátok megteremteni. Akkor maradsz gyerek nélkül, végső soron boldogtalanul?

2009. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Érdekes itt mindenki a 2. választja de a való életben én még csak olyan embereket láttam akik az 1. választották XD


fura emberek vannak itt gyakorikérdésen^^

2010. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!