Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kinézetemmel van a gond?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kinézetemmel van a gond? Lányok őszinte véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátnőm. Körülbelül 3 hónapja eljárogatok bulikba, próbálok szemezni lányokkal, de egyszerűen levegőnek néznek, vagy elkapják a fejüket. Ez azért van, mert csúnya az arcom?


[link]


[link]


2011. ápr. 14. 03:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
szerintem te egy nagyon helyes fiú vagy!már csak önbizalom kell!
2011. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Hogy ne csak csajok írjanak:

Add önmagad. Ne felelj meg senkinek sem, ne változz meg. Szarj a világba, úgy értem, ha szeretsz sokat beszélni vagy inni vagy aludni vagy gépezni, folytasd csak ezt. Lehet, hogy jön majd egy csaj, akinek a mindene leszel, és csak amiatt baszol rá, mert pl. bunkóskodtál vele, eleje óta nem voltál őszinte, holott nem is a természetedből fakadóan voltál barom, csak szerepeltél, játszottad a fejed.

Én kerek perec megmondtam őszintén egy lánynak, hogy nem értek a nőkhöz, és belátom. Tettem érte, de nem vettek észre. A lány elmondta egy barátnőjének a sztorit, aki összejött velem. :) Neki még senkije se volt, és azzal kezdte, hogy majd segít összeszedni magam, meg megmutatja majd hogy mit csinálok rosszul :)


Összefoglalva kishaver: azért lett nőm, mert erősségem volt azt hangoztatni, hogy szarok az egészbe, és egy hasonló gondolkodású lány adott nekem egy esélyt :)


22/F

2011. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled semmi gáz, a második kép tök cuki :) de feltehettél volna egész alakos képet is, mert ahogy írták előttem, az összkép a fontos.
2011. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
nem a kinézet a gond
2011. nov. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Ilyen helyes, cuki pofival még soha nem volt barátnőd? :) Nem a külsőddel van gond. ;) Szerintem a kisugárzásod lehet a probléma, lehet, hogy nem sugárzol magadból elég önbizalmat, vagányságot. Meg nem feltétlenül szórakozóhelyen kell ismerkedni. :)

19/L

2011. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
9%
Nincs gond a kinézeteddel, teljesen átlagos gyerek vagy. Azzal van a gond csak, hogy az átlagos arcú pasikat levegőnek nézik a csajok, csak a modellarcú, vagy nagyon sármos fiúkat tekintik pasinak. Teljesen elferdült az értékrendjük. Nem adják lejjebb az igényeiket egy kigyúrt pasitól, te pedig nem vagy kigyúrt ahogy látom. Sajnos ez van. Egy szókimondó lány mondta ezt nekem a napokban.
2011. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Az viszont biztos, hogy ezt az üres tekintetű gyereket, aki minden nap kipakolja ide a buta képét, kinézetedben tutira vered. Csak ő azért tetszik a lányoknak mert szőke és kék szemű. De neked sokkal viccesebb fejed van, jobb a kisugárzásod.


[link]

2011. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Viszont a szemöldöködet szedd ki, ja és sürgősen kezdj el gyúrni, mert nagyon vékony vagy. A dolog lényege viszont a vagány duma, szerintem az nincs meg neked. Ha nem vagy nagy dumás, akkor nézhecc akár hogyan is, akkor egy csaj sem fog rád pasiként tekinteni. Mert kisnyúlnak fognak nézni.
2011. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

Lerí rólad hogy szűz vagy. Egyszerű vagy mint egy faék! És idétlen is vagy. Dögöljek meg ha ez kell a csajoknak!


Külön grat. a fájlnevekhez, serious... pf

2011. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Én néznék ki így, örülnék neki :)
2011. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!