Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kinézetemmel van a gond?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kinézetemmel van a gond? Lányok őszinte véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátnőm. Körülbelül 3 hónapja eljárogatok bulikba, próbálok szemezni lányokkal, de egyszerűen levegőnek néznek, vagy elkapják a fejüket. Ez azért van, mert csúnya az arcom?


[link]


[link]


2011. ápr. 14. 03:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam: 22/L :)
2011. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
cuki vagy :)
2011. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Hűha. Hát a kinézeted BIZTOS, hogy nem akadályoz semmiben :)
2011. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond a kinézeteddel... bár a hajad... nem is tudom. :) Amúgy jól nézel ki.
2011. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%
sztem k.jól nézel ki:))) nincs az arcoddal semmi gond!de az összkép a fontos,pl testalkat,testtartás,kisugárzás(a képen jó a kisugárzásod).Fontos a beszédhang,a humor,és a jókedv,a kedvesség stb...
2011. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%
Ha sose volt még bnőd, akkor biztos h a kinézeteddel van gond, a lányoknak csak az számít. Mondjuk amennyire én meg tudom ítélni, kép alapján nem vagy ronda, de pl én is sokkal rosszabbul nézek ki élőben.
2011. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy rossz pasi! Talán csak rossz helyen keresgélsz!
2011. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Szerintem vágasd rövidebbre a hajad. És felejtsd el azt az arckifejezést, amit a második képen vágsz...
2011. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos a mosolyod. :)
2011. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

A második képen jót nevettem. :D

Amúgy sztem is a taktika a rossz.. Nekem is volt olyan,hogy nem jöttek a pasik,most meg.. Nem győzök válogatni,bár ezt nem dicsekvés képpen mondom. :$

2011. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!