Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kinézetemmel van a gond?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kinézetemmel van a gond? Lányok őszinte véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátnőm. Körülbelül 3 hónapja eljárogatok bulikba, próbálok szemezni lányokkal, de egyszerűen levegőnek néznek, vagy elkapják a fejüket. Ez azért van, mert csúnya az arcom?


[link]


[link]


2011. ápr. 14. 03:12
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
50%-osnak igaza van, sajnos visít rólad, hogy még nem voltál nővel ágyban. Ezt le lehet olvasni egy kisugázásról, a lányok is leolvassák az arcodról secc perc alatt. Ez meg taszítja őket. Vágják komor arcot inkább. Az ilyen vicces arc és kisugárzás nem jön be nekik. Szúrós tekintetet kell vágni. Légy férfi, mert ahogy rádnézek, te még egy gyerek vagy. Gyerekes arc=csak barát lehetsz a lányoknál, akármilyen jól is nézel ki esetleg.
2011. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Sunáználak én is:) és nem változtatnék rajtad semmit, se a hajad, se a szemöldököd, se a feltételezett alakod. Ilyen külsővel a legszebb láyokat kellene megkapnod.
2011. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

itt az üres tekintetű Zsoltiról egy másik kép, nem tudom miért azt a sz*rt mutogatja, itt azért nem rossz


[link]

2011. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Semmivel sem jobb a Zsolti gyerek, csak egy kicsit férfiasabb az arca. De semmi komoly. Én jobban néztem ki 20-on éves korom legelején.
2011. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszik, csak szerintem ez egy jobb kép, van valami élet a szemeiben. a kérdező viszont jó pasi.
2011. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Pl én már 28 éves vagyok és így nézek ki, sajnos kicsit a hajam is hullik, de még mindig sok lány oda van értem. Az más kérdés, hogy van barátnőm 4 éve, mára jegyesem. De régen sokkal jobban néztem ki 7-8 éve, a kék szemeimért kb minden 4. lány odavolt a fősulin, pedig elég nagy fejem van. Mégis volt olyan, hogy akárhogy csajoztam, 2 év 3 hónapig egyetlen barátnőm sem volt. Szval ez nem kinézet függő. Te is fogsz előbb-utóbb valakit találni.


[link]

2011. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ja, de rá kell nagyítani a képre, úgy reális. Az megint más kérdés, hogy én testépítek. Azt szeretik a buta kis lányok. Javaslom barátom, kezd el te is sürgősen. Ja és vágj szúrós tekintetet. De ami mindennél fontosabb az a duma.
2011. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ejnye de csunya vagy :D
2012. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!