Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire visszataszító alakom lenne?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok..

eddig még nem volt barátom,mert minden srác azt mondja,hogy egy dagadt disznó vagyok..

már fogyózok.. már látszik is egy kis eredmény..de még mindig lekocáznak:S


Kép..:(

[link]


És ha még olyna kövér is vagyok..miért kell piszkálni folyton?:(


2011. ápr. 16. 11:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

13:33-mas vagyok.

Elhiszem nektek hogy szerintetek ez szép, meg nektek ez tettszik, de nem hinném hogy ti vagytok a többség.Nem akartam senkit megbántani.:) Ez a "pálcikázás" meg akkora f*szság ahogy van! Nekem sem jönnek be a csont és bőr csajok,de a dagadtak sem! A sportos,arányos testalkatú lányok a legszebbek és a legnőiesebbek szerintem.


Kérdező: bocs a szerencsétlen miatt!;) És ne vedd zokon, de 168cmedhez, ahoz képest h nem hinném h sokat sportolnál, nem leszel 1 istennő 60kg-val sem!;) 58-55kg lenne jó szerintem. De engem az sem zavar ha 100kg-s leszel, szóval érted.;) Amúgy meg nem a súly a lényeg hanem ahogy kinézel, ha majd nem "kocáz le" mindenki, akkor már haladás! Mivel te nem a gyakorikérdéseken élsz, hanem a való életben, ezért az ottani emberek véleményét kéne kikérned, akik ismernek és nem csak 1 szar képet láttak rólad egész életükben. ÉS neked amúgy sem az a fontos szerinte, hogy itt milyen 20+éves férfiak dícsérik meg az alakod, hanem h egy korodbeli fiúval, aki lehetőleg tetszik is neked, összejöjjél. És ez csak úgy fog menni, ha elfogadod magadat! nem itt gyk.n elfogadjon pár ember akit nem is ismersz. Alakítsd úgy magadat hogy megfelelj a saját elvárásaidnak, mert csak úgy lehetsz boldog, és úgy találhatod majd meg azt aki szeret. Mert a külsőség igenis számít, hiába mond bárki mást.

2011. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Nycky20 válasza:

Kedves Kérdező!

Sajnos én is voltam ilyen helyzetben,hogy senki nem akart velem járni mert kövér vagyok.És én most is az vagyok)178cm/89 kg, de k....ára leszarom már mint mondanak mások.Van egy barátom lassan 6 éve aki olyannak szeret amilyen vagyok vannak barátaim akiknek fontos vagyok és viszont.Szerintem ennél több nem kell.

23 éves vagyok és Kb 3 éve nem törődök ilyen negatív dolgokkal,mert piszkos módon megviselt lelkileg.

Szóval egy a lényeg fogad el önmagad és utána már minden könnyebb lesz.

Ja és szerintem egyáltalán nem vagy kövér.

2011. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!