Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire visszataszító alakom lenne?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok..

eddig még nem volt barátom,mert minden srác azt mondja,hogy egy dagadt disznó vagyok..

már fogyózok.. már látszik is egy kis eredmény..de még mindig lekocáznak:S


Kép..:(

[link]


És ha még olyna kövér is vagyok..miért kell piszkálni folyton?:(


2011. ápr. 16. 11:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Ohhh...:$

Köszönöm:) Aranyos vagy nagyon:)

2011. ápr. 16. 12:05
 12/22 anonim ***** válasza:

hm. átérzem a helyzeted. ez az "ilyen hájas csajjal nem akarok mutatozni" típusú beszólás nekem is megvolt ilyen idős koromban, hasonló paraméterekkel mint te (170 centi és 64 kiló).

ezektől ne keseredj el, én túl későn értettem meg, hogy ez csak parasztság és ezek a beszólások tönkretették teljesen az önbizalmamat, mára képtelen vagyok ismerkedni, lassan 30 éves leszek.

ne hagyd magad, az ő veszteségük, ha emiatt nem akarnak megismerni.

2011. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Sztem pont így jó az alakod, ahogy van!
2011. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jól nézel ki. A futás jót tesz, de igazából nem hiszem hogy fogynod kéne. Csak a társadalom erőlteti rád.

12:16

Sajnálom, tudom, hogy milyen érzés. Velem is addig szemétkedtek, amíg minden önbizalmam elszállt. Enyhén szólva nem esett jól "bizonyítékul" szolgálni annak a feltevésnek, hogy Isten is hibázhat..

Szóval kedves kérdező, ezt nem szabad hagynod! Ha tükörbe nézel, és elégedett vagy azzal, amit látsz, te nyertél! És a válaszolók is azt mondják, hogy semmi baj nincs az alakoddal. Sok a bunkó ember, és sajnos beléjük botlassz.


Hogy miért kell piszkálni azt nem tudom. Fogalmam sincs, hogy egyeseknek miért okoz örömöt, ha mást a porig alázhatnak. (ráadásul úgy, hogy ők maguk nem mondhatóak az evolúció gyöngyszemeinek)

2011. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

sportolj, ne add fel és akk nem leszel dagadt...

én 3 hónap alatt 12kg-tól szabadultam meg :D


21F

2011. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Miért mondja itt mindenki hogy jó az alakja meg tökéletes meg stb stb... Miért kell kamuzni szerencsétlennek??! 168cm vagy és 64kg. szerintem kezdj el egészségesen táplálkozni , ne igyál üditőket meg ne egyél édességet és fuss biciklizz sporotolj,mert RÁD FÉR!! Szerintem -6-10kg és rendben lennél! Meglepő hogy itt ennyien buknak az "enyhén kövér" lányokra. Én 170cm/65kg vagyok, fiú, csak annyi a különbség h én mindig is sporotoltam... és így az IZOM nyom rajtam ennyit, nem pedig a ZSÍR.. Ha most 65kg lennék és semmi sport akkor eléggé kövér lennék! Na mindegy, ha nektek ez bejön, akkor sok szerencsét !:)

Neked meg sok sikert a változáshoz!

15/F.

2011. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem kamuztam. Sokkal szebb az ilyen testalkat, mint a csont és bőr modellek, hiába utóbbi a divat.
2011. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát. Sportolni fogk egészségesen étkenzi és jó lesz minden.


13:33..

Köszi a válaszod.

De ember? majdnem 170 centimhez hová legyek 54 kg?:O:O

Kössz,akkor inkább maradok ilyen minthogy egy pálcika legyek..

Max 60kg ra akarok lemenni..

Köszi mindenkinek..

2011. ápr. 16. 14:07
 19/22 A kérdező kommentje:

A másik meg..

légyszives ne szerencsétlenezz le. ("szerencsétlennek??!" )

Te sem vagy különb mint én.. ;) köszi..

2011. ápr. 16. 14:10
 20/22 anonim ***** válasza:

Én a 2. hsz vagyok. És teljesen komolyan gondoltam azt amit írtam, hogy nekem tetszik ez az alak.

És igen, sokkal jobb, mint a pálcika modellek!

2011. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!