Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már r*bancságnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már r*bancságnak számít?

Figyelt kérdés
Van, hogy elmegyek bulizni,és egy sráccal egész jól elbeszélgetünk, és csókolózunk is..vagy ha egy jó faszi leakar kapni, nem mondok neki nemet. De semmi szex, meg orális cuccok, csak csók. Mondjuk van, hogy éjjel 3-mal is, de hát nincs pasim, és elvagyok velük..ti mit gondoltok az ilyen lányokról?
2011. ápr. 17. 12:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ribanc vagy! Gondolom ha pasid lesz akkor is csinálni fogod!
2011. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kezdenék kapcsolatot veled ,ha megtudnám ezt.Így ,ha lesz barátod szerinted mit fog szólni?Max használ és eldob.Erről próbálj leszokni keress 1 állandót akivel jó és hajrá..
2011. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
nekem ez már bőven kimeríti a lotyó fogalmát. nem szívesen lennék a 4. egy este folyamán.... de ha neked belefér és jólesik akkor ahogy érzed.
2011. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled gond igaz hogy egy buliban 3 srác picit sok, de egyszer élünk szerintem tedd ami jól esik és ne hallgass másokra.

24/f

2011. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Könnyű nőcske vagy.
2011. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csalsz meg senkit, tedd, ami jólesik! Nem hiszem, hogy ribanc lennél, egy csókhoz ketten kellenek...
2011. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

na szóóval..az nagyon különös eset ha van 3..talán életembe egyszer-kétszer volt ilyen..bulizni havonta egyszer járok,és most nincs barátom. Lehet ez csak ront a helyzeten ha elmondom, de szűz vagyok..

Na de köszi mindenkinek : )

2011. ápr. 17. 14:03
 18/26 A kérdező kommentje:
ja és 16 éves
2011. ápr. 17. 14:04
 19/26 anonim ***** válasza:

látom nagyon szeretnél már egy pasit :P

de akkor sem megoldás, hogy mindenkivel smacizol :S, attól még nem jösz össze hamarabb valakivel, ha könnyűvérű vagy

szóval csak ésszel a bulikban is! :D

2011. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Elég fiatal vagy még:) egyszer élsz tedd azt amit szeretnél:) Ez a te magánéleted,nem ártassz ezzel senkinek.A pasik többsége meg miket csinál.Sokkal rosszabbak szóval nem értem a reakciójukat(tisztelet a kivételnek).Ne hallgass másokra ki mit mond.Lehet fáj nekik....
2011. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!