Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok? :S

Figyelt kérdés
a barátnőm 1 hétig nyaralt,és a szemembe hazudta h nem csalt meg,de végül is kinyögte,kicsit részeg volt de ez nem kifogás, és 2 nap is smárolt vele nem csak egyszeri botlás volt,és most sír h mekkor aidióta volt ,én voltam neki az első én vagyok élete szerelme stb....bevallom ő is nekem,de megcsalt és kidibtam,pedig megdöglök nélküle,volt már valaki aki visszafogadta ilyen szituval barátnőjét és tényleg tanult belőle mert aki 1x megcsinállja az töbször is...ti mit tennétek F/17
2009. aug. 24. 12:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Velem még nem volt ilyen,de szerintem adj neki még egy utolsó esélyt,hogy bizonyitson,mert ha nem,akkor már sose fogod megtudni,hogy működött e volna utánna si.SOk sikert :)
2009. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem kéne.. ahányszor be lesz baszva a nyaralásán vagy az iskolai kirándulásokon vagy bárhol ahol nem vagy vele lesmárolhatja vagy megb*szhatja aki csak éri?.
2009. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
próbáljátok meg és ha nem működik akkor ennyi volt
2009. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos az ember egy ilyen szituációban nem tud jó tanácsot adni. Ebben a dologban csak magadra számíthatsz... Azt is megmondom miért: Ha azt mondjuk fogadd vissza és utána megint megcsal, akkor megint ott leszel ahol most és azért fogsz szenvedni és vered majd a fejed a falba, hogy hogy lehettél ilyen hülye h visszafogadtad... Ha meg azt mondjuk, hogy ne fogadd vissza, akkor meg jó darabig még őrlődni fogsz, hogy lehet az lett volna a legjobb ha mégis visszafogadod... Ezért mondom, hogy ebben a helyzetben csak a saját szívedre és eszedre számíthatsz.
2009. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ugyan ezt mondtam h akkor habebaszol dugsz? aztmondta soha többé nem fordul elő...azért köszi a válaszokat
2009. aug. 24. 12:29
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Én adnék még egy esélyt. Fiatal, megbotlott, tanulhatott belőle. Az, hogy képes rá, nem jelenti azt, hogy feltétlenül megteszi újra. Attól is függ, mennyire szeret?
2009. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
az fáj h szemrebbenés nélkül a szemembe hazudott,de láttam h szarul csinállja...és az alegnagyonbb poén h küldött egy képet h nézzem meg ne h félreértsem és pár srác mellett ült de nem nézett a kamerába és lefotózták és ő nem látta h ugy kapták le h fogj a srác combját,jahm és utánna még találkozni is kart vele de mint barát...hát nem tudom h kit akar ez átba*zni...és csak ugy mondta meg h megesküdtettem vele az anyja apja életére egyből elkezdett beszélni...kül szerintem nem mondta volna el
2009. aug. 24. 12:52
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Az első válaszolóval értek egyet. Később megfogod bánni, és mindig ott lesz az a kérdés, hogy de mi lett volna ha megpróbáljuk... sztem próbáljátok meg újra, ha nem jön össze utána már tényleg mondhatod, hogy te mindent megtettél!!
2009. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2009. aug. 24. 13:35
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe, mert még 1* belefér,de ugye másnap is megtette, arról nem is beszélve, h utána is akart vele találkozni, persze csak mint barát.....
2009. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!