Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarom felejteni mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom felejteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
El akarom felejteni fojton o jar a fejemben es nem birom kiverni a fejembol mit tegyek??????????
2009. márc. 4. 15:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a harmadik valaszolonak a tanacsot probalkozom es ugy erzem h elegge hasznos aszt hiszem hasznalt mostmar csakk nehany gyenge pillanatomban gondodlok ra mikor egyedul vagyok ezert igyekszem mindig tarsasagban lenni ha meg nem akor filmet nezek,olvasok vagy eppen tanulo h lekossem magam.A baratnoimmmel gyakran jarunk el szorakozni es elem az eletem
2009. márc. 12. 18:40
 12/13 A kérdező kommentje:
De mit tegyek ha eppen meglatom az uton es ojan aranyosan mosojog ram meg kezd beszelgetni nekemennek legbelul mind nagyon orulok.Nagyon eletvidamnak tartom magam tul tudok lepni rajta ha igazan akarom de meg nem nagyon tudom aszt se h mit is akarok ha meglatom ha eppen valaki a halalan van nekem akor is megjelenik a mosoj az arcomon
2009. márc. 12. 18:43
 13/13 brunoo válasza:
ez mar jo regi poszt de en amugy ebbe vagyok most :/
2015. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!