Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mik a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mik a legfontosabb belső tulajdonságok, hogy néz ki álmaid férfija/nője?

Figyelt kérdés
kort és nemet is lécci
2011. ápr. 25. 00:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tehát az ideálom:)


Hogy néz ki:

Szőke haj,kék szem,fehér bőr,kedves-aranyos arc,formás teltkarcsú alak.


Belső tulajdonságok:

Legyen esze(szval "vegye a lapot"),legyen humoros,végtelenül kedves,aranyos,megértő és ragaszkodó.


Kb ennyi:)


De mivel ilyen csajt úgysem tudok kifogni,ezért komprumisszumkész vagyok,és külsőleg bármilyen lány megfelel,belsőleg pedig a kedves és a ragaszkodó tulajdonság ami számomra igazán fontos egy nőben.


20/F

2011. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ne legyen bulizós típus, értékelje az olyan dolgokat is, mint pl. séta kettesben, naplemente nézés, színházba, moziba, múzeumba járás, engem szeressen és ne számítson neki, hogy márkásak-e a ruháim meg hogy mások szerint "menő" vagyok-e, komoly, szerelmen alapuló kapcsolatban gondolkodjon, ebből adódóan legyen hűséges, megértő, fogadjon el olyannak, amilyen vagyok: tökéletlennek, embernek. Nem hátrány, ha egyezik a zenei ízlésünk: metál, komolyzene, esetleg régebbi magyar zenék (Edda, KFT stb). Külsőleg nem tudom leírni, nincs ilyen ideálom, hogy szőkekékszeműpiroslakkozottkörmű meg ilyenek... csak legyen szép/karakteres, nőies arca és ne legyen elhízva. Hát röviden ennyi. :)


20/F

2011. ápr. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lányoktól nincs sok értelme ilyeneket kérdezni, ugyanis nekik nem számít a belső.

Amúgy legyen kedves, de közben őszinte is, elég intelligens ahhoz, h tudjak vele beszélgetni, és tudjon szeretni.

2011. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves 09:25!

Akkor szeretnék rákérdezni arra a különös fenoménomra, hogy egészen ronda fiúknak egészen szép barátnőik vannak, de valahogy fordítva sosem látom ezt a párosítást. Maradjunk annyiban, hogy a nőknél a fellépés is sokat nyom a latban, és persze a külső, de hogy melyik nemnek számít jobban az egyértelműen az erősebb... ha egy bombázó nem választ téged, az nem azért van, mert őket csak a külső érdekli...mert miért is választana téged? Mert nincs több okosabb, kedvesebb, határozottabb és nem utolsó sorban valószínűleg jóképűbb ember ezen a Földön/ országban?

Javaslom kedves válaszadó, hogy máskor esetleg a saját kategóriádnál próbálkozz és ha visszautasítást kapsz, azt nem a női nem gyengeségeként fogd el, hanem annak, hogy rosszul ítéled meg magad és nem tudsz ennek megfelelően helyesen választani sem.

2011. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Belső: őszinte, kedves, intelligens, nyitott az új dolgokra, toleráns, legalább részben azonos érdeklődési körünk, ne dohányozzon vagy részegeskedjen (mindkettőből van a családban elég így is...)


Külső: A legfontosabb a természetesség részemről: a parfümök szagától 10-ből 9-szer a hányinger kerülget (a maradék egy esetben csak szimplán zavar), a látványosan kisminkelt/púderezett külső taszít, ahogy az ilyen plázacica féle rikító öltözködés is. E mellé nyilván vannak az "alapvető" dolgok, minthogy ne legyen anorexiás, se az "átugrani könnyebb, mint megkerülni" kategória. Ha a szépségideálomat nézem, akkor barna vagy vörös hosszú haj, szép, kiegyensúlyozottságot tükröző arc, nem túl nagy mellek, átlagos testalkat. De ha párt keresek, akkor nem a külső az elsődleges szempont igazából. Nem mondom, hogy nem számít a külső, de mindenképpen másodlagos a belső tulajdonságokhoz képest.


f/21

2011. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11:55 Érdekes, én meg csak olyat látok, h csúnya lány jóképű pasival, fordítva meg sose, de biztos én vagyok vak. És tudom magamról, h ronda vagyok, de hiába próbálkozom a saját kategóriámban, a ronda lányoknak se kell ronda fiú.
2011. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, nem látom valójában milyen ember vagy, és te kit ítélsz csúnyának, kit meg szépnek.

Én csúnya lányokat jóképű férfiak mellett nem szoktam látni, pedig azt hiszem helyén van az értékítéletem, mert a szép lányokat is észre szoktam venni, nem stílusom a nemem lehúzása irigységből.


Lehet gondod van magaddal, de nem biztos, hogy az amit gondoltam... lehet nem túl jónak tartod magad, hanem ellenkezőleg, semmi önbizalmad nincs. A tehetetlen, keserű férfiak meg nem csak a nőket, hanem a többi embert is taszítják.... voltam én már szánalmas az életemben, tudom miről beszélek.

2011. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A csúnya és szép párosítás szerintem ugyanúgy létezik mint a szép széppel. Én inkább azt veszem észre, hogy két nézetre oszlik. Az egyik amikor nem szép az illető, de bomba teste van, ez szerintem érthető miért. A másik amikor nem feltétlen a test alkata szép, de acra biztoson szépek. Lehet rosszul látom, de én ezt vettem észre.
2011. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!