Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen elveszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen elveszett vagy más is akad? Első csók, első szex, első járás valakivel, első kézmegfogás. Nektek hány évesen volt?

Figyelt kérdés

21 és fél éves fiú vagyok. Sosem volt barátnőm, nem csókolóztam, nem szexeltem, nem is fogtam meg egy lány kezét sem, nem is öleltem meg egy lányt sem.

Voltak lányok akik tetszettek, de sokáig nem mertem odamenni. Majd mikor hónapok után összeszedtem a bátorságomat, odamentem és "nagyon tetszel nekem"-el indítva soha nem jutottam semmire. Most már tudom és utólag nem is csodálkozom, hogy ilyen szabályos "rárontás" után nem akartak tőlem semmit a lányok.

Elméletben nagyon sokat tanultam a közeledésről, a viselkedésről, a csókról, a védekezésről.. mindenről. Persze gyakorlatban ha csak beszélek egy szimpatikus valakivel, már ott is nagyon izgulok, gyakorlatban nagyon laikusnak érzem magam az egészhez.

Csak az érdekel, más is van / volt ilyen, mint én?


2009. márc. 6. 23:14
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
82%

Aztaaa te egy álompasi lehetsz! :) :O :* Én meg már attól rettegek, hogy nincs is ilyen :( Ez nagyon becsülendő dolog! Nem tudom ez mennyiben hasolít a hozzád, de bizony nekem is elég "nehéz az életem"... A kortársaimat egyszerűen érthetetlennek találom, ők meg kiközösítenek, mert "más" vagyok... Sokat gondolkoztam és mindig ugyanoda jutottam vissza, hogy valószínűleg a gondolkozásom pár évvel idősebb mint én. -.-' Hogy én már nem ott tartok, hogy fújj ne érj hozzá, leprás, meg két szerelmes páár mindig együtt jáár... Az első barátom- akivel majd két évig voltunk együtt- meg elhagyott, mert ő ebbe a normába akar beilleszkedni és nem tudok mást mondani, gyáva... Fontosabb volt neki a többiek, mint az hogy szerelmes. :S Ehhez képest nem kell azt hinni, hogy hűde tapasztalt lennék, mert tök gátlásos vagyok ha emberekről van szó (bezzeg egy rotitól nem félek-kutyázok... -.-') és nem nagyon engedtek kibontakozni... Úgyhogy én könyvtárba járok, meg 700 oldalast olvasok el két nap alatt, este kutyákkal sétálok a kihalt határban, aztán nem megyek Görögbe mert a kutyám akkor szül (nekem ez a "munkám/életem"), hallgatom a zenét egyedül, mert buliba nincs kivel menjek és különbenis minek ha nem iszok nem cigizek... Pedig annyira de annyira szeretnék valakit, akit lehet szeretni. Csak az a baj, hogy én nem vagyok olyan lány aki udvarol egy fiúnak, engem nem lehet barátságból tapizni, viszont a macsókat sem szeretem... Ezen kívül kitől is várhatnám el, hogy vállalja a "hozományom", mert az iskolában nem sok van aki tetszik, de ha valaki mégis, akkor annak meg az számít, hogy van egykét ember aki utál... Persze van egykét jelentkező mindig, de sajnos ők nem jönnek számításba... És az a baj, hogy még az okot sem tudom... Komolyan mondom, néha úgy lennék csúnya, vagy buta, és akkor tudnám, hogy miért nem szeretnek... :(

Szóval szerintem igazi kincs már egy olyan pasi mint te! Igenis helyesen gondolkozol! Egyszer úgyis meghozza a gyümölcsét ez! :)

Egy lány félúton 17 és 18 között :)

2009. márc. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
49%

Most ezzel a véleményememmel egyedül fogok maradni szerintem.

De igenis, hogy a mai világban egy kicsit erős, hogy 21 évesen szűz egy srác. Egy lányt még megértek, mert elgörcsölget ennyi ideig, meg a hátországból is tömik a fejét. Semmi gond.


De 21 éves srác szűz legyen? Nulla párkapcsolattal eddig, az sajnos nem véletlen. 18 évesen voltam 100kg és 185 centi és még nekem is volt csajom. Pedig én aztán nem voltam egy matyóhímzés.

Nem hinném, hogy a kérdező ilyen lenne. Ezzek valami más oka van, mint a nagy izgalom...

Írja hogy nem iszik nem cigizik nem bulizik. Akkor mit csinál? 18-21 évesen semmi más dolga nincs az embernek, csak a fenti tevékenységeket végezni és ismerkedni.

Jó mondjuk nem, de a bulikhoz hozzátartozik egy kis alkohol, akkor mindenki ellazul, még a kérdező is. És akkor könnyebb ismerkedni, mivel lazaság az nem sok van benne, ami ismerkedés szempontjából nem előny...


Remélem hamarosan lesz valakid, mert csak neked rossz és mi segíteni próbálunk.



25/f

2009. márc. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

ma 03:27-re:

Pl. szoktam chat-elni is, na ott ritkán akad értelmes valaki, de néha szokott lenni olyan, akivel jól elbeszélgetek. Hogyha viszont egy 25 éves határt húzok, akkor 10 olyanból akivel normálisan elbeszélgetek, kb. 8-an 25 év felettiek. És csak kb. 2-en korombeliek. :(


ma 08:50-re:

Én nem széles vagyok, hanem vékony. 183 magassághoz kb. 58-60 kiló tartozik. :O

Mikor buliba megyek, szoktam inni, csak leszoktam a bulizásról, valahogy nem az én világom. November óta nem ittam, akkor egy szülinapon nem is az hogy sokat, mert nem sokat, két pohárka páleszt, nade aki kevésbé alkoholos ember... szóval 2 órán keresztül hánytam a ház körül meg éjjel 3-kor sétáltam a friss levegőn, hogy jobban legyek. :)) És mondom, nekem ez nem kell. Bár a pálinka tett be, mert ágyas házipálesz, fene gondolta, hogy két kis pohártól ez lesz velem. :)

Amúgy már a hibák megvannak nagyjából magamban, és körülbelül tudom hogy mit kéne tegyek, hogy jussak is valamire a lányoknál.

De pl. sokszor elnézem osztálytársaimat, és masszírozzák egymást, ölelgetik egymást meg ilyenek.. ez tök normális dolog osztálytársaknál, ismerősöknél.. de.. én egy osztálytársamnak még csak a kezéhez vagy a karjához is alig értem hozzá.. (most már 4. éve) olyan idegen tőlem.. de valójában ilyenkor mindig irigylem a többieket, hogy lazák és "normális"-ak és én is szeretnék ilyen lenni, csak valahogy nem vagyok ilyen laza.. :(

És hogy mit csinálok? Ha nincs suli, vagy munka (most csak suli van), akkor mérhetetlenül unatkozok. Ha már úgy esik hogy itthon vagyok (nincs menni sehova), akkor pedig számítógépezek, netezek, játszok.. de ezentúl tenni fogok azért, elhatároztam, hogy az időmet ne ilyen időpocsékolással töltsem el, hanem ismerkedjek az emberekkel. A késztetés is megvan méghozzá az, hogy ne legyen ilyen unalmas az életem.


És köszi a véleményeket mindenkinek.

2009. márc. 7. 10:50
 14/39 anonim ***** válasza:
92%

Helyes helyes helyes!!


Későn érő tipus vagy, de legalább változtatni akarsz és ez jó! Nem vagy te rossz gyerek ezt látom az írásodon is!

Javaslok valamit, aztán majd meglátod akarod-e, bejön vagy nem.


Az a baj, hogy én 16 évesen is ilyen súlyú voltam csak alacsonyabb. Egy kedves barátom invitálására lementem egy edzőterembe. Első napon bérletet váltottam és megfogadtam magamnak, hogy ha 30 nap múlva sem tetszik a dolog, akkor váltok valamire.

Ez 9 éve volt :)

Onnantól változott meg minden, itt nem a csajozásra gondolok, hanem az egész önbecsülése változik meg az embernek. Határtalan önbizalmat éreztem mindennap.

Menj le egy terembe, mozgass egy kis súlyt, lássuk mi lesz belőle.



További sok sikert kivánok és ne igyál ágyas házipáleszt, mert még én sem birok meginni belőle 4 decinél többet :)


25/f

2009. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
45%
21 évesen azért már illene összeszedned a bátorságodat.
2009. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

25/F

Nagyon hasznos tanácsokat adott neked szerintem ;)


Chaten nem lehet ismerkedni, én is próbáltam, de oda csak a söpredék jár... alig van pár rendes ember.

Évek óta, szinte kivétel nélkül úgy hagyom abba a chatet, hogy "na ez volt az utolsó, a ku... anyját!!" :DDD

Ott se rendes pasit se rendes lányt nem talál az ember.

Amikor nagy unalmamban felmegyek mindig megbánom.

Életem értelmét viszont myvipen ismertem meg ;)

Tegyél fel magadról jó képeket. Írj valami jó kis bemutatkozó szöveget. Nem árt, ha humoros is ;)

A kapcsolati állapotodat pedig rejtsd el, nem kell, hogy mindenki lássa. Sok esetben az jön le a csajoknak, hogy már nem tud magával mit kezdeni valaki, meglátják, hogy nincs senkije és lenézik, hogy ott vergődik stb. Jobb, ha nem látják és akkor titokzatosnak gondolnak ;)


Aztán írogass a csajoknak kommenteket.

Legyél kedves, de csak úgy "vágd oda" nekik, ne az érződjön rajta, hogy te akarsz is tőle valamit és ha nem ír vissza belehalsz. Írj többnek is, és ne az legyen a cél, hogy most egyből járjatok. Csak szórakozz.

És ha lehet ne olyat írj mint azok az "okos" pasik, hogy : szép vagy cica. nagyon szexi vagy. csók ahová akarod. - mert ez konkrétan dühítő és normális csaj az ilyet ha tehetné képenvágná. Főleg ha még nem is az esete. :DD


Amúgy pedig nem páleszt kell inni, hanem pezsgőt :D minden jót! ;)

2009. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Tisztára mintha a saját élettörténetemet írtad volna, le némi változtatással persze. Mondjuk én múlt év novemberében csókolóztam életemben először. És azóta nem. Mondjuk a csaj is hülye volt. Kitalálta, miután ő csókolt meg, hogy nem is jártunk. pfff


Hiába hallom sokszor hogy: ne izgulj majd eljön a te időd, vagy majd eljön az a lány aki neked való. Nehéz elhinni, biztos igazuk van, de ettől függetlenül nehéz elhinni olyan emberektől akiknek nincs ilyen problémájuk. Nem tudom te hogy érzed, de én hiába tudom, hogy jót akarnak, nehéz elhinnem, hogy ez valaha bekövetkezik. Nem tudom te ezt hogy érzed.

2009. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Őnekik ez természetes dolog... nekünk teljesen más. Szülő és nagyszülőm is mondogatja, hogy ráérek még és nem késtem le semmiről. De valahogy mégis olyan érzés, mintha lekéstem volna.

De az, hogy várd, hogy találkozol majd valakivel, az csak úgy működik, ha az ember sok emberrel találkozik, úgy hogy otthon ül, úgy nem. Én sajna ilyen vagyok, de változtatni fogok rajta, eljárok könyvtárba meg akárhová, és fejleszteni fogom a kommunikációs képességem is, mert ez egyszerűen csak így működik. Szóval nagyjából fejben már megvan, hogy mit kellene tennem, már csak át kell ültetni a gyakorlatba.. s így talán lesz eredmény is.


Üdv.

2009. márc. 9. 16:20
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha gondolod, anonim beszélgethetünk. Írj privit, ha szeretnél!
2009. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Anonim..? Hopp, akkor ezt elk*rtam :DD épp írtam olyan e-mailt amiből egyértelmű hogy ki vagyok, mert ritka név... :) Na sebaj..
2009. márc. 27. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!