Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen elveszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen elveszett vagy más is akad? Első csók, első szex, első járás valakivel, első kézmegfogás. Nektek hány évesen volt?

Figyelt kérdés

21 és fél éves fiú vagyok. Sosem volt barátnőm, nem csókolóztam, nem szexeltem, nem is fogtam meg egy lány kezét sem, nem is öleltem meg egy lányt sem.

Voltak lányok akik tetszettek, de sokáig nem mertem odamenni. Majd mikor hónapok után összeszedtem a bátorságomat, odamentem és "nagyon tetszel nekem"-el indítva soha nem jutottam semmire. Most már tudom és utólag nem is csodálkozom, hogy ilyen szabályos "rárontás" után nem akartak tőlem semmit a lányok.

Elméletben nagyon sokat tanultam a közeledésről, a viselkedésről, a csókról, a védekezésről.. mindenről. Persze gyakorlatban ha csak beszélek egy szimpatikus valakivel, már ott is nagyon izgulok, gyakorlatban nagyon laikusnak érzem magam az egészhez.

Csak az érdekel, más is van / volt ilyen, mint én?


2009. márc. 6. 23:14
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Türelem... előbb-utóbb eljön. 21 évesen nekem is kilátástalannak látszott a dolog.

Ha jobbat nem tudsz, akkor chatelj. Hátha. Egyáltalán nem lehetetlen ott se, az is csak egy lehetőség a sok egyéb mellett! És ahhoz legalább az elején még ki se kell mozdulni, szóval kényelmes lehetőség. :)

2009. ápr. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
100%

Ugyan mar, a valaszaidbol kitunik, hogy joval okosabb vagy Te annal, mintsemhogy ilyesmin aggodj!

Ne foglalkozz azokkal, akik itt a valaszokban azt mondjak, hogy ez "gaz" vagy "ciki", egyaltalan nem az. Biztos nagyon ertekes ember vagy, es biztosan var Rad valaki. Szerinted jobb azoknak, akik 14-15-...-21 evesen egy-egy hetvegi alkoholmamoros buliban, vagy netan nyaron a Szigeten vagy egyeb tomegbanzajon osszejonnek valakivel, aztan par honapon belul nagy veszekedesek es nevetseges sardobalas kozepette szakitanak? Jobb az, amikor valakinek kora kamaszkoraban mar szexualis tapasztalata van?

Ha talalkozni fogsz azzal, aki kesobb eleted parja lesz, izgulni fogsz ugyan a kozeledes miatt, de olyan eroket mozdit majd meg benned, amik miatt nem fogod annyiban hagyni az egeszet. Akkor mar nem fog erdekelni, hogy a holgy tapasztaltabb-e nalad, pusztan azert fogsz igyekezni, hogy a szerelmed beteljesuljon. Nem kell aggodni, hogy neki mennyi tapasztalata volt elotted, ha tisztan szeretitek egymast, akkor a lany tapasztalatai csak a javatokra lehetnek. Egyebkent is, a tapasztalat nem azt jelenti, hogy mindent tud a parkapcsolatrol es a szexrol, hiszen Veled meg sosem volt kapcsolatban, Te is uj leszel szamara, ne aggodj, lesz mit felfedezni egymason. :)


Egy szo, mint szaz, ne aggodj, attol, hogy Te nem mentel bele mulo kis jatszmakba kamaszkorod soran, nem vagy meg "elveszett". Ja, es nem mellesleg tapasztalatbol beszelek. Egy evvel idosebb vagyok Nalad, de epp egy eve jottem ossze a Parommal, aki akkor annyi idos volt, mint Te most, es ugyanugy tapasztalatlan volt, mint Te most. En pedig (sajos vagy nem sajnos), lanykent tobb "tapasztalattal" rendelkeztem. De tudod, erre akkor is es most is csak annyit tudok mondani: na es? :) Nem ezen mulik.

Sok sikert, minden jot kivanok.

2009. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Azóta volt előrelépés ?
2009. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Nem, semmi. :(


Egyszerűen nem merek megszólítani senkit sem. Rengeteg lányt látni az utcán, a Tescoban, vagy akárhol és egyszerűen nem bírom megszólítani sem őket. :S

2009. szept. 5. 13:25
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
És a net? Chat és/vagy erre szakosodott ismerkedős oldalak?
2009. szept. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy érdeklődsz irántam. ;)

Nos, az internet elvetve, ne tudd meg mostanában hány olyan levelet kaptam, amelyben lányok azt írják, hogy nem szeretnek az interneten ismerkedni stb. egyik lány bővebben is kifejtette nekem, hogy az a srác aki neten ismerkedik - szerinte - eléggé lúzer, jellemgyenge, vagy nem is tudom már milyen szót használt rá. Lényeg, hogy egy elég intelligens lány volt, mert ezt tapintatosan írta (tehát nem a lúzer szót használta), elég hosszan megfogalmazta és egy helyesírási hiba sem volt benne. Szóval ő is óvakodik az interneten való ismerkedéstől és szerinte az ilyesmit személyesen kell csinálni.

Kb. 4-5 lány hasonló választ adott a legutóbbi internetes próbálkozásaim során.

A legutóbbi most 2-3 napja volt, amikor is felvettem msn-re egy lányt, beszélgettünk, majd mondtam, találkozzunk személyesen is. Azt mondta, nem én vagyok az egyedüli aki így felveszi msn-re és találkozni akar vele. És beszélgessünk még, majd ha jobban megismer akkor találkozhatunk. Namost ez ott bukott el hogy nem nagyon jár fel msn-re, míg iwiw-re folyamatosan belép (de tényleg nem túlzok, kb. negyed óránként), msn-en is mikor beszéltünk egész nap fent volt, de utána meg 4-5 napig nem láttam fent. Lehet letiltott vagy nem tudom. Viszont én meg nem msn-barátot keresek, mégha az egészből is barátság alakul csak ki, és rájöttem már hogy túl sokáig nincs értelme msn-ezgetni senkivel. Ha ennek a csajnak bejönnék vagy akármi hajlandósága lenne irányomban, akkor minimum feljönne msn-re hogy megismerjen jobban (ahogy mondta is), de nem. :( Szóval fogtam és letöröltem.

Mivel élőben nem szoktam ismerkedni szinte sohasem (félek megszólítani akárkit is), ez a probléma, tehát jelenleg ott tartok, hogy az internetet azt hagyjuk, és ezt a gátlásosságot kell leküzdenem. Volt már netről randim és élőben teljesen ideges voltam, ezért nem sikerült jól a személyes találkozás. :S Azt akarom most csinálni, amit minden csajozási könyv vagy segédlet alapként említ: "kezdj el odamenni minden lányhoz és nőhöz, aki szimpatikus", tehát szólíts meg egy nap 20 lányt, kb. 2 héten át, ezután már sokkal természetesebben érzem magam a lányok körében és szépen lecsökken a gátlásosság, az izgulás és nő a magabiztosság talán. Csak ez az egy módszer lehetséges, nem maradt más. Ide írhatok, sírhatok, panaszkodhatok, kinem $zarja le? Ettől nem változik semmi. Tehát eljutottam odáig, hogy ezt nekem meg kell tennem és oda kell mennem lányokhoz, hogy csak úgy társalogjak velük, persze ugye nem azzal indítva, hogy legyél a b.nőm, hanem hogy a társalgás lányokkal ne okozzon problémát. Meglátjuk mi sül ki belőle.....

2009. szept. 8. 15:16
 37/39 anonim ***** válasza:
igen , akad más is , én 22 vagyok és ugyanez a helyzet , de csak most kezdem végre megérteni , hogy hol is a probléma :D
2010. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

És most hol tartasz kb. egy évvel később??


Egyébként ez hülyeség, hogy neten nem lehet. Nekem több, mint 1 éves boldog kapcsolatom neten indult. Egy ismerős fiatal pár kb. 9 éve van együtt tök boldogan (láthatóan még mindig szerelmesen) és csak nemrég tudtam meg, hogy ők is a neten találkoztak össze annak idején. És még számtalan ilyen van.


Szóval semmiképp ne könyveld el, hogy ott bizony nem lehet és lúzerség. Ugyanúgy előfordul, ahogy máshol is.

2010. aug. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Nata$sa válasza:

az a lényeg hogy elbűvöld a lányt és csinál azt amit ő szeretne!!! majd jön az igazi!! hidd el!!


By: Nata$a

2010. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!