Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen elveszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen elveszett vagy más is akad? Első csók, első szex, első járás valakivel, első kézmegfogás. Nektek hány évesen volt?

Figyelt kérdés

21 és fél éves fiú vagyok. Sosem volt barátnőm, nem csókolóztam, nem szexeltem, nem is fogtam meg egy lány kezét sem, nem is öleltem meg egy lányt sem.

Voltak lányok akik tetszettek, de sokáig nem mertem odamenni. Majd mikor hónapok után összeszedtem a bátorságomat, odamentem és "nagyon tetszel nekem"-el indítva soha nem jutottam semmire. Most már tudom és utólag nem is csodálkozom, hogy ilyen szabályos "rárontás" után nem akartak tőlem semmit a lányok.

Elméletben nagyon sokat tanultam a közeledésről, a viselkedésről, a csókról, a védekezésről.. mindenről. Persze gyakorlatban ha csak beszélek egy szimpatikus valakivel, már ott is nagyon izgulok, gyakorlatban nagyon laikusnak érzem magam az egészhez.

Csak az érdekel, más is van / volt ilyen, mint én?


2009. márc. 6. 23:14
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
épp *most* írtam
2009. márc. 27. 23:21
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, pontosabban csak voltam ennyi idős koromban, mint te. Nem hiszem, hogy ez gond lenne, nem kell mindent elkapkodni. Előbb-utóbb te is rátalálsz a párodra. Lehet erőltetni, hogy akkor majd most disco, könyvtár stb. és úgy hú de megnöveled az esélyeid. De könnyen előfordulhat, hogy ezekből semmi nem lesz és a párod tök máshol egy ritka véletlennek köszönhetően találod meg...
2009. ápr. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
83%

Magamból kiindulva...(L) Én is csak azt tudom mondani, hogy türelem!

1. szabály: ne azért akarj barátnőt, mert te unatkozol!Ezt mi lányok azonnal megérezzük rajtad... Aki ennek ellenére is belemegy, az nem vesz komolyan.

2. Szabály: tessék betarartani az udvarlási szokásokat!!!(tudom, ma nem divat, de akkoris!) hidd el, hogy sokkal könnyebb normális, nem miss pics@ lányt találni, ha tényleg kedves vagy vele, ha mittudomén... zenét másolsz neki, vagy lefénymásolod a könyvét, vagy ilyesmi (jó hülye példa, de a helyzet majd adja magát) ha nem ő mászik rád, hanem neked kell megszerezni, az már jót jelent... meglepő és eredeti manapság az ilyen!

Példa.

Lányzót Gizellának hívják.

Poénkodsz vele iwiwen, msn-en, ahol éppen. esetleg kihangsúlyozod, h milyen jó kedved van. ha megkérdi, miért, kedvesen azt feleled, h "hát hiszen egy királynővel beszélgetek! (Szt istván felesége)

Garantált siker, legalább 2 perc röhögés a lány oldaláról, és egy jópont.

tele van az élet ilyenekkel, csak az emberek átsiklanak rajta...

persze, a fenti példához már kell, h ismerjen valahonnan... Ezt legjobban úgy éred el, ha barátkozol vele, nem randira hívod, csak beszélgettek, programot ajánlasz neki, amiről tudod, h tetszene neki, mégse úgy vezeted be, h te vinnéd el... elég, ha mondjuk megpendíted neki, h itt és itt ekkor és ekkor ez és ez lesz...


remélem, nem annyira zagyva, h nem érted, mire akarok kilyukadni...:S

2009. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Értem én hogy gőzgép, de mi hajtja!? :)


Értem mit mondasz.. ;)

2009. ápr. 8. 12:43
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

akkor én is elveszett vagyok:)

(bár lehet,hogy nekem inkább csak magasak az elvárásaim XD)


18/lány

2009. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Ismerős a helyzet, en is ilyen voltam és az átállást még késleltette is a world of warcraft (ííí) :D De már benőtt a fejem lágya, satöbbi. Vedd fel velem a kapcsolatot, szerintem tudok rajtad segíteni. Nem kell anoniman..


Üdv

2009. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Akár nekem is írhatsz. Én most 23F, a te korodban ugyanígy voltam még, de most már szerencsére nem. :) Ja és semmi itt leírt trükköt nem vetettem be... tök véletlen jött és itthon ülve... napersze azóta már (épp emiatt) sokkal kevesebbet ülök itthon. :))
2009. ápr. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

"Chaten nem lehet ismerkedni, én is próbáltam, de oda csak a söpredék jár... alig van pár rendes ember.

Évek óta, szinte kivétel nélkül úgy hagyom abba a chatet, hogy "na ez volt az utolsó, a ku... anyját!!" :DDD

Ott se rendes pasit se rendes lányt nem talál az ember.

Amikor nagy unalmamban felmegyek mindig megbánom."


Ez hülyeség. Vagyishát van benne valami, de hát te is megemlítetted, és ez a lényeg: "alig van pár rendes ember"

No hát azokkal kell kapcsolatot építeni, akit rendes embernek tartasz. Partner úgyis csak egy kell (remélhetőleg), szóval kit zavar, ha 1000 számodra söpredék és 1 számodra normális van? Beszélgess azzal az eggyel... :) Na hát azt az egyet keresheted... tűt a szénakazalban kb. :) De ha szerencséd van, lehet, hogy megtalálod! (Mondjuk itt is igaz lehet, hogy ne görcsösen keresgélj, hogy na majd akkor itt! Úgy valószínűleg nehezebb, mintha csak lazán unaloműzésként chatelgetnél ezzel-azzal hátha, és csupán egy lehetőségnek tekintenéd a sok közül.)

2009. ápr. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

másik kérdésből kerültem ide, ahova ezt belinkelted. csak kíváncsi vagyok, hogy van -e valami előrelépés azóta? (23/L)


ja, azért kérdezem, mert én is későn kezdtem a dolgokat, és nem is jutottam túl messzire. Ágyig pl még nem, de nem is bánom. :)

2009. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Semmi előrelépés nincs.
2009. ápr. 15. 17:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!