Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz férfit találni aki a másikat tiszteletbe tartja?

Figyelt kérdés
Párt keresek magamnak de nagyon nehéznek bizonyul.Még ha jól el is dumálgatunk nem hallja azt amit mondok .Hallásával nincs semmi gond,de mintha nem is mondtam volna semmit.
2011. máj. 5. 14:20
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Amúgy ritkán vagyok gép előtt.a szemem nem bírja sokáig.és nem vagyok kocka ezt többször nem akarom mondani.

Találkozora meg úgy szeretek el menni hogy valamennyire ismerem a másikat.

2.beszélgetés után nem sok mindent lehet meg tudni a másikról főleg ha fáradt és nem közlékeny a pasi.

2011. máj. 5. 15:16
 32/44 anonim ***** válasza:
Értem.Egyszer hagyd,hogy egy srác kezdjen veled ismerkedést,élőben.Abból lehet komoly dolog,ezekből a netes meg zombi emberekből nem.Tégla.:)
2011. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

Szerinted ha élőbe ismerkedne velem egy srác akkor nem csak az lenne hogy csak ágy téma?

Mert komoly kapcsolatra vágyom már.

2011. máj. 5. 15:21
 34/44 anonim ***** válasza:
komolyodj meg kocka !
2011. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolat bármiből kialakulhat, de elengedhetetlen, hogy élőben is találkozzatok. Előbb-utóbb muszáj lesz találkoznotok, ha tényleg akartok valamit egymástól. Aztán az is lehet, hogy mégsem lesz belőle semmi sem.


Ha én szeretnék valakitől valamit, akkor azzal találkozni is szeretnék, nem pedig egy chat programon keresztül beszélgetni. Abból sosem lesz semmi.

Az a haverokra van, akik 200 km-re élnek tőlem és évente 1x, 2x találkozunk.


Ha szerelmes vagyok (vagy tetszik valaki, ahol esélyt is látok), akkor 40 km nem lesz akadály. Pedig jogsim sincs (még).

Addig amíg nem találkoztok személyesen, addig bizony idegenek lesztek egymásnak. És kell 1-2 találkozás még az után is, hogy ne idegenként tekintsetek egymásra.

2011. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Úgy látszik hogy hozzád képest túl komoly vagyok !

És Figyelek a másikra hogy mit mond és tiszteletbe tartom.

2011. máj. 5. 15:36
 37/44 anonim ***** válasza:
Csak ágy téma....Komolyabb a gond,mint gondoltam.Annak idején amikor ismerkedés céljából odaléptem a barátnőmhöz,nem azért tettem,hogy megfektessem.Képzeld el,mégis megfektettem..és még élvezte is,hát ez hihetetlen.Lassan nyolc éve vagyunk együtt.Te valamiért ódzkodsz a sextől,nem tudom mi bajod van magaddal,de a fiúkon vezeted le,ha már ismerkedésre adják a fejüket,akkor biztos csak a sexet akarják.Kreáltál magadnak egy fura magyarázatot,miszerint te tervezel..Na de könyörgöm mit tervezel?Mi a szart kell tervezni?Mikor fogsz élni is?
2011. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de a válaszokat végig olvasva, bizony a többség benned látta a hibát.

Itt senki sem ismer téged, idegenként másképp látunk dolgokat. De nekem egy dolog jött le, mégpedig az, hogy a hiba benned van.

Mi csak a véleményünket mondjuk el. Ami nyilván különbözik a másikétól és a tiédtől is. De ettől senki sem hülye vagy rosszabb.


És azt sem tudjuk, hogy mennyi idős vagy. Az amit te komolynak gondolsz, az másnak nem biztos hogy az.

De még jó hogy különbözőek az emberek.

2011. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Én már rég nem voltam fiúval úgy.És amikor voltam akkor se két hét után hanem pár hónap után.

És itt van az hogy nem tartjuk tiszteletbe a másik kérését.

2011. máj. 5. 15:54
 40/44 A kérdező kommentje:
22 vagyok A komoly kapcsolatot hosszú távra terveznék,ha meg találnám azt a pasit aki el fogad olyannak amilyen vagyok.akivel egyszer még össze is köthetem az életemet és gyerekeket is szülhetnék neki.Amolyan igazi szerelmi történet.
2011. máj. 5. 15:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!