Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mi a megoldás? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi a megoldás? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves szűz lány vagyok. Nem volt még kapcsolatom, nem is csókolóztam, nekem ahhoz is érzelmek kellenek. Türelmesen vártam arra, hogy olyat találjak akit szeretek is, de sajnos ez nem jött össze. Mostanában pedig egyre jobban hiányzik, hogy törődjenek velem testileg lelkileg és, hogy én is törődhessek valakivel akit szeretek, még ha nem is vagyunk szerelmesek. Mindig is egy életre szóló kapcsolatot szerettem volna, de úgy néz ki ez mostanra kezd megváltozni. Már megelégednék azzal is ha nem lenne ennyire komoly.


Szeretnék tapasztalatokat szerezni, de nem érzelemmentesen, lélektelenül. Az sem érdekelne ha olyat találnék aki tapasztalatlan. Hogy őszinte legyek kicsit félek is magamtól, hogy ha most komolyba kezdenék akkor a kíváncsiság később nem ütne-e vissza... Még ha rossz döntés is lenne, de akkor legalább azt tudnám, hogy megy-e szerelem nélkül vagy sem.

De fenn állna a veszélye, hogy beleszeretek egy olyanba akibe nem kellene, vagyis pontosabban, hogy nem lesz kölcsönös, vagy nem tudom, hogy nem bánnám-e meg, bár ezen kezdek túllépni... Másik probléma a távolság lenne, mert élőben nem tudok hol ismerkedni, és amúgy sem tudok szorongás nélkül beszélgetni, mert elszoktam a beszélgetéstől. (A füstös, piálós helyek pedig nem az eseteim.)


Hol találhatnék egy ilyen kapcsolatra állandó társat? Mert akivel szívesen belemennék az úgy veszi, hogy kihasználna vagy valami miatt visszalép (talán nem akar egy szűzzel vacakolni vagy valami más), akivel meg nem az meg többnyire számomra túlságosan érzéketlen.


Van/volt még valaki ilyen helyzetben? Nem tudom mit tehetnék, már nem szeretnék még éveket várni/pazarolni egy olyanra aki talán nincs is.


2011. máj. 6. 14:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem talált, ha írsz privit megírom. :)
2011. máj. 8. 12:30
 12/14 anonim válasza:
biztos csúúnya vagy és kövér azért nincs palid
2011. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Állítólag szép vagyok csak kicsik a melleim (75AA). 167cm vagyok és 66kg, van rajtam egy kis felesleg, de nem vagyok csúnya.
2011. máj. 8. 16:34
 14/14 A kérdező kommentje:
Amúgy hamarosan lefogyok és megcsináltatom őket.
2011. máj. 8. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!