Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztó! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztó! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem voltak barátaim. Sosem barátkoztak velem. Eddig ez nem zavart. De mostanában elszakadt nálam vmi. Állandóan fájdalmat érzek, mert nincsenek barátaim. Vettem új ruhákat, sportolok, van önbizalmam is, igaz nem túl sok de van, kedves is vagyok mindenkivel, segítek, ha tudok, még se barátkozik velem senki. A suliban is a tanár ma oda ültetett vkihez és az a vki elült mellőlem. Nem köszön nekem senki. Múltkor, azt hittem nekem köszönnek ezért köszöntem. És ba.sztak vissza köszönni, hanem gúnyosan beszélték egymás közt, minek köszönget ez. Osztálykirándulásokra se szoktam menni, mert hozzám senki nem jön oda. Bulizni se hív senki. Ezek nekem mind nagyon fájnak. Már az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben. Mit tegyek? Mi segíthetne rajtam?


16/F


2011. máj. 9. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosságot remélem rég kiverted a fejedböl.

Barátaid lehetnek csak rossz helyen keresed a barátságot:)Ne add fel:)

16/L

2011. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az alapján amit leírtál nehéz biztos megoldást találni. mindenképpen szükséged lenne olyasvalaki(k)re akik szeretnek úgy ahogy vagy. nem ismerlek, így nem tudom miért van ez így veled, de van egy jó tippem. lehet hogy a sulidban kibeszélnek és elkönyveltek antiszociálisnak így ott nehéz dolgod van. viszont ha mondjuk találnál valami hobbit, sportot, olvasóklub :D stb ahol új arcokkal ismerkedhetsz meg és azok látnak téged tevékenykedni/beszélni/sportolni, akkor kizárt hogy ne legyen olyasvalaki aki megkedvel.

hacsak nem vagy egy kiállhatatlan alak, amit kétlek. :)

2011. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet nagy számítógép kocka vagy, próbálkozzá honfoglalón barátokat szerezni azt majd találkozgatni, hirtelen otthonülősen nincs jobb ötletem
2011. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

ahogy elolvastam,rögtön arra gondoltam,mintha én írtam volna,tök ugyan ez van velem is:S

13/L

2011. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg már elkönyveltek ilyennek, és hát ahogy tapasztaltam a te korosztályod az egyik legkritikusabb ilyen téren.

Környezetváltás, új hobbi, vagy később ha elkerülsz az iskolából új ismeretségek, ezek segíthetnek, hidd el később jobb lesz, ha képes leszel nyitott maradni az emberek felé. Én is hasonló helyzetben voltam, az általános vége nagyon rossz volt, a gimi se volt fényes, de utána minden helyrejött, fel a fejjel!!!

2011. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nah ha mondjuk te is odamennél néha valakihez, vagy nem a helyi raj pujárókhoz akarnál beállni "spannak", ahol nem létezik olyan hogy igaz barátság, akkor már előrébb lennél.
2011. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is voltam ilyen...bár egy két barátom mindig volt...de most h "új" életet kezdtem a suliban eléggé népszerű lettem...és mindenkire sz@rok magasról, és valamiért mégis keresik így a társaságom...érdekes ez a fordítottság...


16/L

2011. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha gondolod, akkor priviben levelezhetnénk :D Nem hús-vér barátság, de én is szívesen kiönteném a szívemet, nyilván te is XD.

Írj !

2011. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen én is ilyen voltam. A másokkal való legfőbb kommunikáció a veszekedés volt. Én azonban sose akartam kinyírni magamat és nem vettem a lelkemre. Nem akarnak barátkozni velem, vagy elfogadni? Leszarom. Én nem fogok teljesen megváltozni, hogy pár gyökérnek megfeleljenek. Rájöttem, hogy nincs szükségem emberi kapcsolatokra és barátokra, mert úgyis ők fognak a legjobban kib.szni velem. Az egyedüllétnek is megvannak a maga előnyei.
2011. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!