Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol a határ a vonzódás és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határ a vonzódás és a szerelem között?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit. Nme tudom eldönteni, hogy vonzódom hozzá szimplán, vagy már szerelmes vagyok belé.


Néhány hónapja ismerem, sőt olyan nagyon nem is, csak sokszor összefutok vele akaratom ellenére. Ha meglátom teljesen elmegy az eszem. Most ott tartok, hogy alig várom, hogy lássam, arra gondolok egész nap, hogy mit csinálhat most. Megveszek érte, hogy egszer a párom legyen. Tökéletes kívül-belül egyaránt.


Na melyik kategória vagyok? :)


2011. máj. 31. 16:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%
Kanos leszel.
2011. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tessék? Utolsó kommentelő. Nekem szól?
2011. máj. 31. 20:24
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem, hanem a szomszed kerdezonek.
2011. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert rájöhettél volna, hogy nő vagyok. Így igen nehéz lesz kanosnak lenni. :) :)
2011. jún. 1. 08:20
 15/17 anonim ***** válasza:
Miert, ha no vagy nem lehetsz kanos? Ja, bocs, akkor mondjam azt, hogy szukas? Ennyire g*ci azert nem akartam lenni.
2011. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyik sem lehetek. :) Mást használnék rá. :) :)
2011. jún. 1. 13:13
 17/17 mus musculus ***** válasza:
Na, szerelem volt vagy nem? :D
2012. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!