Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem látom soha többé a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem látom soha többé a lányt, valamit rosszul tettem?

Figyelt kérdés

A buszmegállóban álltam, amikor egyszer csak megjelent egy szép lány. Épp mellém állt be, de valami fura módon azt vettem észre, hogy mintha ez nem lenne véletlen. Mikor én épp arra néztem, ő is arra fordította a fejét. Persze úgy tettem, mintha hidegen hagyna, pedig "forrt a vérem" Egyszer csak közelebb jött egy kicsit és pont úgy állt be elém, hogy még véletlen sem tudtam volna úgy állni, hogy ne essen a látószögembe. Így ment ez vagy negyed órán át. Aztán jött a busz és ő felszállt. Aztán mikor elindult a busszal én is és ő is egymásra néztünk. Nem tudok róla semmit. A nevét sem kérdeztem meg. Hozzá sem szóltam.

Vajon rosszul tettem?


2011. jún. 1. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha sors ugy akarja , talakoztok ujra
2011. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, ugysem lett volna hosszú jövőtök, jövőre elvileg eljő a világvége!


Szerintem a majáknak igazuk van!


Szóval hagyd a fenébe!

2011. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmi annyiszor történik, hogy meg sem lehet számolni. Sohasem tudhatjuk, hogy vajon tényleg volt-e valami, vagy csak a képzeletünk segített egy picit. Ki tudja, hány emberről maradtunk már így le, akivel boldogan leélhettük volna az életünket.
2011. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg itt megpróbálhatod. Lehet, hogy rá találsz. Az is lehet, hogy már keres téged.

2011. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lóri Filth válasza:
verdkiráá!
2011. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!