Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul tettem, amit tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, amit tettem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik...idősebb nálam...ő 20, én 15, de jól elvagyunk, aranyos...múltkor feljött témának a szex...aztán már nem igazán arról beszéltünk...valahogy feljött h vállal e masszázst...kérdezte, hogy erotikusat?mondom akár...erre azt mondta, hogy csak ha meztelenül fekszem...én aztmondtam egy szavába kerül persze xD-vel...erre mondta(ő is xD-vel) hogy várjak, mert még meggondolja, éljen e vele...meg stb...furcsán érzem magam...nem akarom, hogy azt higgye, hogy kapható vagyok arra is rögtön...és nem azt mondom hogy megbántam, de...nem akarom hogy r*bancnak nézzen...most annak nézhet?:S
2009. júl. 24. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy néz ribancnak! Te azért gondolkodj el azon , hogy a barátod nem e homoszexuális véletlenül!
2009. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

nem hiszem...

ez csak flörtölés volt :-) ha jól vettem le a szövegből

2009. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem:)Biztos nem az:)...meg mondta h is tvzik, meg fekszik, már csak egy nő kéne mellé:)...
2009. júl. 24. 22:59
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, jól vetted le:)...
2009. júl. 24. 22:59
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

figyelj te ezzel próbára tetted a srácot h ugyan most 1ből megragadja az alkalmat v csak viccet csinál belőle..

sztem rendes srác lehet, iesmivel ellehet hülyülni alkalom adtán persze fordítva is h te vállalsz neki vmit :)

2009. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
őő...nem hiszem, hogy r*bancnak néz, viszont azért még ne nagyon vesd bele magad vele az ilyen beszélgetésekbe:/ Egyrészt, mert még túl fiatal vagy, másrészt pedig ha jól gondolom, még nem ismered annyira régóta. Ezen a beszélgetésen már nem lehet változtatni, viszont szerintem most egy kicsit lazíthatnál a "kapcsolaton". Mondjuk legyél vele hidegebb vagy próbáld kerülni a témát és ha szóba hozza, akkor inkább vicceld el és kezdj bele valami általános dologba.
2009. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Hol itt a probléma? Mehet a masszázs. Ha jó és mindketten akarjátok...hajrá.
2009. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg flört lehetett, ami sokszor nagyon is jót tud tenni az egódnak... csak vigyázz félre ne értse, nem kell neked se a kavarodás... :D am meg ha rendes és bizol benne hát miért is ne... sztem valamennyit bizonyitott azzal h nem vágta rá h holnap már mehetsz is:) ugyhogy hajrá... de csak szépen:D
2009. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem igazatok van:)Köszi a válaszokat:):)
2009. aug. 18. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!